ZPRÁVA PRO POLICII ČESKÉ REPUBLIKY O STAVU ZBRANÍ

FUNKČNÍ ZBRANĚ MOMENTÁLNĚ A STAV TOXICITY A SUFOKACÍ


neděle 13.6. 2021
Během posledních 3 dnů proběhly boje o život Kateřiny Elisabeth Chmelík České v Hradišti na Písku 83, na kterou zaútočili zejména podnikatelé české republiky, kteří si zakoupili nelegální zbraně a byli naštvaní, že se síť 5G vypla a že ji tato žena ve svém domě přerušila, neboť jí na její dům připli fašisté bez jejího vědomí a ohrožovalo jí to na životě. Boje se zůčatsnilo více jak 120.000 držitelů nelegálních psychotronických zbraní doletu většího než 100km i více. Všechny zbraně byly postříleny a jsou nefunkční. V zemi je v současnosti ještě asi 30.000 funkčních psychotronických zbraní v domácnostech majetných podnikatelů. Některé mají dolet až 1000km a musí se zlikvidovat, visí nad nimi psychotronická puma ABSOLUTNÍCH STVOŘITELŮ LIDSTVA AUMJEHOVA. Pomáhala jim panacejská armáda pozemská, která se zformovala v Ruské Federaci s mnoha válečných uprchlíků. RUsko je zachraňovalo z celého světa. Je v ní přes 80% Rusů, kteří přišli o ženy a děti a 20% mužů z ostatních národů, kteří byli připraveni o živnosti a možnost žít ve své zemi.
Uvědomte si, že naše policie neměla žádnou šanci proti této přesile zbraní udržet vládu ani s celou naší armádou. Je jich méně, než těchto nelegálně ozbrojených mužů většinou. Žen česky mluvících je mezi nimi asi 3%.
Držitelé nelegálních zbraní dostali rozsáhlé online uvědomění, že byli zneužiti a že měli být pouze k tomu, aby vykonali popravy vlastních národních bratrů a sester a potom měli být mezinároními fašisty popraveni. Měli se na ně konat hony. Celý národ měl být vyhlazen genocidou.
Momentálně je v ohrožní pouze armádní volavka MATRONA SVAROHAUM Kateřina Elisabeth Chmelík Česká uvíznuvší v psychotronickém domě, na který si fašisti připli psychotronickou síť 5G, a její matka a dceruška, které se nacházejí jinde, byly odveleny do většího bezpečí. Matka Ing. Chmelíková to stále nechápe, neboť psychotronická válka není vidět, a je s ní těžká domluva. Je unavená a nesmí se s ní vadně zacházet. Potřebuje pomoc s odborným úklidem domácnosti, kde jsou jedy. Dával je tam její partner Pavel Částek tajně, byl mučen Milošem Konrádem psychotronicky. Dům matky má prostřelený vodovod a nemá pitnou studenou vodu.
Obě ženy mají brutálně zajedovaný dům a žijí v jedech. Kateřina Elisbabeth Chmelík Česká opakovaně žádala policiia  hasiče, aby jí pomohli a byla odmítnuta. Chtěli jí odvézt do sadistického bláznice a zbavit jí soudnosti. Nechtěli se seznámit s případem, který je veřejný a jsou ho plné weby. Nikdo nechtěl řešit psychotronické mučení zoufalé ženy.
Všechny tři ženy potřebují pomoc, ale o jakou jim řekneme přesně.
Kateřina Elisabeth Chmelík Česká je otrávená rtutí a fosgenem a antraxem a různými narkotiky, které jí stříkali zločinci v psychotronickém domě světly a skrze průduchy v oknech a vodou, kterou psychotronicky upravovali za účelem její vraždy. Zločinci Petr Konrád, Miloš Konrád a Michal Baier a další útočili dosud na její elektroniku, aby nemohla komunikovat se světem. Zavraždili jí 3 kočky a dále na další její kočky útočí zločinci. Má vykradenou domácnost, nemá ani moc věcí na sebe, nesmí ven a neustále se musí odsufokovat, aby přežila. V domě je nastříleno mnoho pum psychotronických a dole neustále běžela psychotronická poprava. Kateřina Elisabeth Chmelík Česká má v sobě psychotrnickou srdeční popravčí pumu a nikdo na ní nesmí momentálně sahat ani vstupovat do domu. 
Musí se odsufokovat. Potraviny jí vozila maminka a momentálně jich má dost na cca 4 dny.
Až budete moci přijet k její záchraně, dostanete zde uvědomění jak to udělat.
NYNÍ NE. STŘÍLÍ SE TADY.
Panacejci mohou přiletět do země a přijet pomoci s odsufokacemi domů a lidí, až budou popraveny všechny zbraně v Evropě. 
Zbraně velkého mezikontinentálního doletu byly všechny popraveny.
Zahraniční zbraně již nemají dolet, ale nesmí se dostat přes hranice. Germánie se bude popravovat během následujících dní, Rakousko, Švýcarsko a Neměecko byli agresoři a nesmí do země. Vyhlaště víza z těchto zemí a dovolte pouze prolustrované cizince od nich až přicestují Panacejci se spacetimeviewery a čtečkami genetiky, abyste mohli cizince prověřovat jaké mají úmysly s námi.
Vyzýváme Českou Republiku k uzavření hranic.
Stav toxicity v České Republice.
KATASTROFA
Potraviny jsou rapované fosgenem zejména a je i v chlebu. Přidávají jej tam výrobci již do surovin, které se berou jako polotovar.
Jídla jsou většinou rápnutá plastovým prachem, zejména v rýži, ale je i v těstovinách a mouce.
Prakticky všechno z Germánie je čipované a psychotronicky upravené malým množstvím jedu, který většinou není poznat. Pozná ho pouze otrávená osoba.
Pozor na plastové kapsle u léků.
Naši výrobci se musí uvědomit, že to tam nemají přidávat, že je už nikdo nebude mučit a psychotronicky popravovat, když nebudou jedovat. Jedy jsou v hygienických prostředcích a čistících všech značek. Pozor, i jedná soda a soda bikarbona na čištění a desinfekci obsahuje fosgen.
Při zásahu fosgenem pijte mléko, větrejte a opusťte kontaminovaný dům, silně sufokuje, větrejte průvanem a vypněte v něm proud. Kontaminovanou potravinu nebo čistící prostředek se musí svézt a spálit ne ve spalovně, aby spalovna nedetońovala. Potraviny a hygieny se musí zkontrolovat  svézt k odborné likvidaci. Nelze konzumovat ani čistit domácnost válečnými jedy.

NEOČKUJTE, JE TO PRUDCE ČIPOVANÉ A SPOUŠTÍ TO EMBOLICKÉ A TROMBOTICKÉ STAVY.

Je to psychotronický jedovatý faul!
14. a 15. 6. 2021

Včera proběhla psychotronická bitva s Germány, která byla závěrečnou bitvou celosvětového psychotronického ARMAGEDDONU. 
Jenom v Německu bylo 50 milionů nelegálních psychotronických zbraní několika vyšších typů se kterými chtěli Germáni převzít celosvětovou hrůzovládu. 

Měly dolet přes celou planetu.

Nevěděli ovšem, že byla spuštěna L'MURTENETOVÁ ochrana Matky Země BOHEMIE ABSOLUTNÍHO BOHA LIDSTVA AUMJEHOVA proti těmto zbraním již v létě 2020, kdy byla přerušena síť 5G a všichni s těmito vyššími zbraněmi dostali odstávku. Celý rok probíhalo mentální pocitové frekvenční programování L'MURTENETU nad Českou Republikou, kterou zajišťovaly dvě nejmučenější osoby státu Česká Republika ve spolupráci s ABSOLUTNÍMI BOHY AUMJEHOVA. Stali se MATRONEM SVAROHAUM a MATRONOU SVAROHAUM českými POZEMSKÝMI. 
KATEŘINA ELISABETH CHMELÍK ČESKÁ a MARTIN VORLÍČEK, který se bude přejmenovávat na MARTIN KAREL VORLÍČEK ČESKÝ. Jedná se o poslední Přemyslovce s nárokem na český královský trůn s nejdelšími genetickými liniemi světa. 
Byli brutálně psychotronicky mučeni. 
MARTIN VORLÍČEK musel emigrovat v roce 2017, aby nebyl zavražděn, byl opakovaně napadán bandami fyzických mučitelů a brutálně sadistických psychotronických katů, kteří na něm od dětství prováděli psychotronické pokusy, co vydrží za mučení. 
Je to válečný veterán SOGU, kriminalista a bodyguard. Stal se mezinárodním soudcem INKARNAČNÍHO SOUDU LIDSTVA. Má telepatickou komunikaci na ABSOLUTNÍ BOHY AUMJEHOVA stejně jako KATEŘINA ELISABETH CHMELÍK ČESKÁ, která byla zvolena jednomyslně ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ VLÁDOU ETHERU jako ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ MELCHISEDEK ŽENA, KRÁLOVNA ČESKÁ A CÍSAŘOVNA BOHEMSKÁ AUMPERESA. To je žena, která za celou dobu inkarnačního cyklu evolučního experimentálního vývoje lidstva v ženských tělech nejvíce trpěla a nejvíce pracovala pro nirvánu. 
MARTIN VORLÍČEK byl zvolen ABSOLUTNÍ BOŽÍ VLÁDOU ETHERU jako král český a jedná se o reainkarnovaného syna Václava Karla IV. a Anny Falcké, který nezemřel, ale byl ukraden z kolébky a prodán do sirotičince bratrem Karla IV., který mu záviděl, nepřál a škodil. Martin má nyní v České Republice v programu LEBENSBORN fašisty vyrobených asi 150 dětí ve věku od 2 do 16 let, které bude hledat po genetice a zajišťovat. Tato planeta se staví pro něj, je sluneční BŮH RAE, který je zodpovědný za všechno dění světa jako PANACEJSKÝ CÍSAŘ. Narodil se jako první syn ALMY PATER, ALMY MATER A MAHAMMAY SHAKTI. Jeho věčnými družkami absolutními duálními pro různá období jsou DHURGA a VENUŠE, které jsou obě na zemi. Je inkarnovaný MARS a mimo jiné PRAOTEC ČECH. Jeho historická paměť se bude otevírat nyní.
MARTIN VORLÍČEK je bratr in cardio KATEŘINY ELISABETH CHMELÍK ČESKÉ a mají vládnout jako bratr a sestra in uterus. Martin byl fašisty v programu LEBENSBORN odsán z břicha své matky a vložen do jiné ženy a místo něj byla umělým otěhotněním vložena do dělohy jeho matky Kateřina. Vyrostla v jeho rodině místo něho. Setkali se jako bodyguard a klientka, kterou Martin chránil vlastním tělem proti fašistické mafii. 
Přišli na svět spolu již v prvním století jako dvojčata, prvorození JEHOSHUY SVAROGA, legendárního Ježíše Krista, a MARUŠKY MAGDALÉNKY. Vrátili se na zem pro královský a císařský trůn, na který mají usednout jako jedni z několika císařů během nejbližších 200 let. Mají další císaře najít a vyvolit a dosadit na trůn. Bude to několik párů, které se budou střídat ve vládě lidstva. Planeta Země BOHEMIE se nyní stane PANACEJSKÝM TRIBULÁTEM 256 hrdých národních států během nejbližších 200 let a odstraní se z ní veškeré násilí skrze L'MURTENETOUVOU OCHRANU MATKY ZEMĚ, kterou řídí ABSOLUTNÍ BOZI AUMJEHOVA.
-------
Mezitím, než se ochrana celá naprogramovala zákonem srdce MATRONŮ SVAROHAUM, psychotroničtí kati nastřelovali několik sérií coronavirových pum na naše obyvatelstvo a psychotroničtí kati přebírali firmy a státní úřady psychotronikou šikanou a zaváželi zemi toxickými jedy, toxickými čipovanými potravinami a hygienickými potřebami a dalším toxickým a psychotronickým balastem.
Válka o českou Republiku se spustila Germánům v počítačovém programu dne 14.6. a trvala do rána 15.6., kdy byli Germáni poraženi. Rakušani a Švýcaři, kterých nebylo mnoho, vydali své lnelegálně držené zbraně ke zničení, Germáni bojovali a byli všichni nastříleni psychotronickou popravou od ABSOLUTNÍCH BOHŮ AUMJEHOVA a jejich zbraně byly popraveny Panacejskou armádou etheru a pozemskou Ruské Federace. Popravy se rozjíždějí v závislosti na nesprávném záměru a jejich rozjezd trvá asi 14 dní.
V noci fašističtí Germáni rozsáhle nastříleli další vlnou coronavirové pumy obyvatelstvo České Republiky, zejména v Praze. Dál se moc nedostali, pouze ojediněle, tedy očekávejte případy zejména v Praze s mnohem horším průběhem než předtím. Nastřelili zejména starší osoby, nemocné, Romy a svědky Jehovovy a děti. Pumu lze zastavit při prvních příznacích celotělovou sprchou studené vody, která celý proces o polovinu zkracuje a zmírňuje příznaky a potom stačí brát do rukou kameny a pouštět vědomě střel do nich a potom je dát do tmy na noc, tedy zabalit do ručníků a dát do skříně, druý den se dají zase použít. Střely odcházejí do nich. Můžete je přikládat na dutiny, uši, srdce, brát do rukou, na krk, na tepny.
Veškeré obyvatelstvo České Republiky dostalo genocidní nástřel psychotronickou pumou ze Singapurské věže, která se rozvíjí 3 roky a za normálních okolností, kdybyste nedostali psychotronické antinosodum, tak byste všichni vymřeli do 3 roků. Jedná se o silné elektrizující celotělové jevy, které se iniciují dotykem. fašsté nechtěli, aby se lidé objímali a aby se milovali poslední 3 roky svého života. Puma by se rozvíjela do strašlivých bolestí a křečí a dušení. Lidé by umírali v křečích, přidušení na embolické stavy. Tuto pumu budeme odinkarnovávat psychotronickým antinosodem, které střelíme obyvatelstvu až se uvědomí o tom, že se jednalo o psychotronickou válku, která je měla vyhladit.
Do té doby je budou sužovat různé elektrizující jevy, aby se nesmáli svým osvoboditelům a uvědomili si čemu unikli. Vysmívali se myšlenkce psychotronické války a proto pumu ponecháme nějakou dobu až do jejich uvědomění, že si nechali pod nosem 30 let stavět psychotronickou síť a zemi zavézt šunty a jedy. přes 150.000 držitelů nelegálních zbraní, kteří spolupracovali s fašisty, o zbraně přišlo a byli nastřeleni psychotronickou popravou, která se rozvíjí cca 14 dní. Pak je vyžene z domu na policie a budou vypovídat. Dostali speciální program, který se zhoršuje, kdyby chtěli ubližovat dál lidem a kdyby chtěli tajit kdo jsou. 
Všechny zbraně policie sebere a udělají se muzea zla. 
Jsou nefunkční. Zločinci mají zbraně i v autech a ty se budou identifikovat a demontovat. Znefunkčnili jsme je. vypadjí, že střílí, ale nefungují.
Psychotronické domy odsufokuje a odmučkuje Panacejská armáda.
Zločinci výpovědi přinesou písemné psané vlastní rukou a budou vypovídat na kamery. Připravte si kamery, je jich více než vás. Budou chodit náhle a trvat na výpovědích. Uvědomte si kolegy, aby zvádli nápor. Policie je negramotná a k informaci o celosvětové psychotronické válce se zatím postavila těžce neglektivně a s výsměchem.
Panacejci přijedou včas aby vám pomohli, budou nastřelovat obyvatelstvo psychotornickým antinosodem, aby nezemřeli na psychotronickou popravu. Antinosodum připravil samotný ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA VĚDECKÝ INKARNÁTOR HERMÉS WITLÁV HÁB SOLÚTE AGAPE MELCHISEDEK AUMDON AUMMMORDOR AILAVYOU AILAVYOU AUMJEHOVA.
Celou situaci sleduje v zemi 770 českých soudců, kteří obdrželi v červnu 2020 do svých počítačů jako program tajně nové zbraně k usvědčování zločinců a budou svědčit. Vědí, kdo je ve vládě a v arádě i u policie zločinec a kdo je oběť. Připraví rozsáhlou dokumentaci. Mají fotografie, videa a záznamy rozhovorů a vlastní zkušenost s pozorováním zločinců v akci jak chtěli stát zaprodat fašismu a sami být vyhlazeni společně se všemi genocidou.