VÝROBA FALEŠNÝCH POTOMKŮ ZA ÚČELEM JEJICH OBĚTOVÁNÍ VE VÁLCE

ŽENY O FALEŠNÝCH OTCOVSTVÍCH NEBO O UMĚLÉM OPLODNĚNÍ CELKOVĚ NEVĚDĚLY A VYCHOVÁVALY CIZÍ POTOMKY. www.psychotronickavalka.cz/vyroba-falesnich-potomku/

VÝROBA FALEŠNÝCH POTOMKŮ ZA ÚČELEM JEJICH OBĚTOVÁNÍ V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE NEBO JEJICH POUŽITÍ NA PSYCHOTRONICKÉ POKUSY

V rámci programu genocidy Slovanů fašisté vymysleli několik metod jak zaměňovat genetiku a jak vyrábět falešné potomky, které potom zneužívali za několika účly podle toho, co měl fašisty v plánu.

Nejprve se fašista smilně oženil, aby mu pozdější záma genetiky a její obětování nevadilo. měl ženu na psychotronické pokusy, většinou ji tajně podváděl s jinou ženou a potomka si vyrobil na případné oběti a postup v hierarchii LUFTHAFFE NWO, aby si mohl koupit vyšší zbraně, mohl dát kohokoli popravit v systému 5G nebo psychotronickým katem a aby se sám chránil před útokem vyššího psychotronického kata.

Nikdo nevěděl, koho má nad sebou s vyšším typem zbraně.

https://www.psychotronickavalka.cz/smilne-snatky/

Všichni muži, kteří byli zasvěceni do fašistické válečné filozofie NWO si ihned uvědomili, že pokud chtějí přežít a nestat se obětí, že musí obětovat a nebo hledat záchranu z této situace, což nebylo jednoduché.

Nechtěli mít proto ženy, které by milovali opravdu, vybírali si partnerky podle psychotronické hry, co o nich bylo uvedeno, tedy podle lží, ale aby se jim alespoň trochu líbily a mohli s nimi občas i sexuálně žít.

Výroba potomka se pak dělala tak, že si fašista počkal, az bude jeho žena chtít rodinu a ihned jí nechal vyrobit potomka ve faulhypnóze umělým otěhotněním. 

Někdy použil její vajíčko a jindy jí nechal inseminovat buď genetikou fašistickou geránskou, pokud byl sám geneticky germán převážně a nebo nechal zanést vysokou slovanskou genetiku, aby jí mohl psychotronicky a jinak zneužívat.

V rodině nikdo nepoznal, že věci jsou jinak.

Pokud žena neotěhotněla jak muž chtěl, tak jí nechal zárodek psychotronicky odstřelit a proto bylo tolik potratů a evakuací mrtvých zamlklých těhotenství.

Děti nechtěné umíraly ve zkažené plodové vodě, umíraly při porodech, které byly záměrně vedená brutálně sadisticky a nebylo výjimkou znásilnění ženy při těhotenské prohlídce u porodu rapačním hákem, což dělalo riziko protržení vagíny nebo se zastavovalo těhotenství  potom se dělal císařský řez. Některým ženám se záměrně podávala vyšší dávka oxytocinu, aby měly brutálně bolestivý porod a aby se potrhaly na hrázi, která se pak šila. 

Epiziotomii pro mučení žen při porodech zde u nás zavedl Hitler. 

Zavedl ji stejně s vadnou hudební frekvencí 440Hz, aby nebylo možné se probudit do telepatické komunikace a aby nebylo možné dosahovat hadí síly. Poškozuje se tím caducejská osa a potrhané ženy se musí extra tantravelmistrovsky vymazlit, aby se jejich jemná elektrika tělní na hrázi a ve vagíně obnovila.

Při porodech se podle NEJVYŠŠÍHO BOŽÍHO ZÁKONA nesmí odhalovat nahota ženy, žena musí být na sexuálních orgánech zakrytá, měla by mít speciální nepromokavou omyvatelnou sukni a podprsenku + vršek, nikdo nesmí kromě otce dítěte sahat na její sexuální orgány a sahat na ně může muž pouze za účelem masáže směrem do ženiny extáze a orgasmů. Všechno ostatní se považuje za znásilnění a kóduje to ženě i dítěti i otci, který to dovolil, nesnáze do dalšího života.

FAŠISTÉ SE POSTARALI O TO, ABYCHOM MĚLI OBZVLÁŠTĚ KRVAVÉ A BOLESTIVÉ PORODY S CO NEJVTĚŠÍM MNOŽSTVÍM KOMPLIKACÍ. 

SPRÁVNĚ VEDENÝ POROD JE SICE TROCHU BOLESTIVÝ, ALE JEDNÁ SE O EXTATICKO-ORGAMICKÝ ZÁŽITEK PRO OTCE I MATKU I PRO DÍTĚ, NEBOŤ MATKA VYLUČUJE PŘI EXTATICKO-ORGASMICKÉM ZACHÁZENÍ JINAK HORMODNY, PRODUKUJE JINAK COLOSTRUM PRO IMUNITU DÍTĚTE A CELKOVĚ SE PAK RYCHLE HOJÍ, NENÍ UNAVENÁ A NEMÁ DEPRESE. PRSA SE NALÉVAJÍ NEBOLESTIVĚ.

Porodnice, které měly nejvyšší procento císařských řezů, byly fašistické a zaměňovaly děti při porodech nejvíce.

Co to dělalo se vztahy:

TYTO DĚTI ŽIJÍ VE LŽI A PROTO NEMOHOU DOSAHOVAT SVÝCH MAXIMÁLNÍCH TALENTŮ. MAJÍ PORUCHY INTUICE A INSTINKTU V ZÁVISLOSTI NA TOM JAK S NIMI BYLO ZACHÁZENO.

TYTO DĚTI SI DOSTA ČASTO NEROZUMÍ S MATKOU, NĚKDY I S OTCEM A JINÝMI PŘÍBUZNÝMI, PROTOŽE PROSTĚ DO RODINY GENETICKY NEPATŘÍ A CHYBÍ JIM SRDEČNÍ KONEKTIVITY, KTERÁ VZNIKÁ GENETICKOU KOMPATIBILITOU. TAKOVÉ POTOMKY ŠLO SNADĚNJI ZNEUŽÍT A POŠTVAT JE PROTI MATCE NEBO PROTI KOMUNIKLI JINÉMU.

DĚTI JSOU NÁCHYLNÉ NA AUTONEHODY, NEHODY OBECNĚ, ÚRAZY A VADNÁ VYHODNOCENÍ SITUACE. MOHOU SE SNADNĚJI ZRANIT.

FAŠISTÉ JIM ZÁMĚRNĚ NECHÁVALI PSYCHOTRONICKY VYRÁBĚT PODOBNÉ PROBLÉMY ZDRAVOTNÍ JAKO MĚLI RODIČE, ABY TO VYPADALO, ŽE JSOU JEJICH. MOHLI JIM I PSYCHOTRONICKY TVAROVAT POSTAVU A DĚLAT STEJNÉ CHUTĚ.

NĚKDY SI FAŠISTÉ VYBÍRALI GENETIKU PŘÍBUZNÝCH, ABY DĚTI BYLY PODOBNÉ JIM NEBO MATCE.

TYTO DĚTI VĚTŠINOU NEMAJÍ HLUBOKÝ SRDEČNÍ CIT K MATCE ANI K OTCI A SVÝM PŘÍBUZNÝM. MOHOU ZDE BÝT I VÝJIMKY.

Je absolutně nutné provést celonárodní povinné genetické testy u jednoho kontrolovaného a strážci střeženého účadu, který stanovíme, neboť genetické banky jsou dosud obšancovány fašisty, aby nebylo možné zjistit správně kdo je kdo.

Nechápeme proč již dříve dítě nedostávalo od státu k narození potvrzení ze státního genetického úřadu, že otec i matka jsou jeho rodiče.

Děti byly masívně zaměňovány i při porodech a odesílány na záměnu zejména do Ruské Federace. Máme zde obrovské množství našich mužů zejména. Ženy fašisté popravili plošnými plasmovými pumami.

Uvědomujeme vás, že budeme měnit celou gynekologii, porodnictví a pediatrie a proto potřebujeme 3 letý celibát a další rok ještě nepočít dítě. 

Za 4 roky vám předvedeme celostátně 

ORGASMICKÉ PORODY A TĚHOTENSTVÍ A MATEŘSTVÍ A OTCOVSTVÍ.

VŠICHNI MUŽI, KTEŘÍ NECHALI ŽENĚ VYROBIT FALEŠNÉ POTOMKY, 

NEMAJÍ NÁROK NA SEX VŮBEC NA TÉTO PLANETY ZEMI.

Radíme vám nyní dobře, buďte v přísném celibátu, očistěte se a vyčkete na karmický přechod na orgasmicko-extatickou sexualitu.

Toto tabulku jsme objevili na www.jakkdeserodi.cz a je zde vidět velmi pěkně jak jednotlivé nemocnice ctí přirozený porod. Plánované císařské řezy jsou nesmysl. Normální procento císařských řezů by mělo být kolem 3% maximálně, nebo't ženy i děti mají různé anomálie v evolučním vývoji těl dané toxickými látkami v životním prostředí, které dělají komplikaci při těhotenství tak, že se dítě vadně přetáčí, tuhne děloha a kazí se plodová voda. Žney, které braly hormony jako antikoncepci, jsou na tom hůře.

NÍZKÉ PROCENTO PLÁNOVANÝCH PORODŮ JE SPRÁVNĚ. NEMÁME OVŠEM NEMOCNICI, KDE BY BYLY PORODY ÚPLNĚ SPRÁVNĚ A I PROTO VYHLAŠUJEME 

SAKRÁLNÍ TŘÍLETÝ CELIBÁT.

Je nás hodně, Česká republika spolehlivě soběstačně uživí asi 8 milion obyvatel a máme 2,5 milionu lidí navíc. Musíme přirozeně zredukovat populaci tím, že budou povoleni dva potomci na pár po 40. roku života a budeme mít 4 roky bez těhotenství. 
Takže bude necelých 5 let pauza.
Po psychotronické válce bude umírat nyní větší množství lidí na náhlé infarkty a embolie a mrtvice vzniklé faulplasmovými sufokacemi a psychotronickými pumami určenými srdcím našim a plicím a mozku, které jsem všichni dostali během coronavirové krize.