TAJNÉ NELEGÁLNÍ NWO VÁLEČNÉ PSYCHOTRONICKÉ FAULPLASMOVÉ ZBRANĚ ZA ÚČELEM OVLÁDÁNÍ SVĚTA HRŮZOVLÁDOU

A JEJICH ZÁZEMÍ. UKRADENÉ VYNÁLEZY, KTERÝMI FAŠISTIČTÍ ARIÁNI OVLÁDALI SVĚT NÁSILÍM, LSTÍ A PODVODEM OD 70. LET 18. STOLETÍ.

Zde nejsou hotové jazykové korektury ani souvislosti, mějte strpení.

©

Již od 70. let 18. století lstí, podvodem a násilím získali 

ZLOČINCI CELOSVĚTOVÉ 

MAFIÁNSKÉ LUFTHAFFE 

do rukou několik vědeckých vynálezů mučením vědců, krádežemi  a zločinným vyvíjením zdokonalování jejich tajné vyvražďovací strategie:

©

DÁLKOVÝ ZAMĚŘOVAČ A 

ČTEČKA GENETIKY ČLOVĚKA

Skrze tento vynález šlo určit stáří člověka v lidských tělech, neboť čtečka určovala délku D.N.A., a šli tak zaměřit nejprastarejší duchové boží v lidských tělech a mohli být zločinci lépe zneužíváni, vykrádáni, mučeni, aby vydali knowhow nebo jejich vynálezy a na konce byli odstřelováni faulplasmovými střelami do hrobu.

©

FAULPLASMOVÁ KREPAČNÍ FAULHYPNÓZA 

Skrze ní šlo kohokoli v mžiku uspat a manipulovat s jeho tělem, jak se zločinci zachtělo, a potom mu vzít paměť. 

Šlo jej zneužívat sexuálně a pořizovat hnusperverzní pornovidea nebo fotografie a potom jej s nimi vydírat a vydělávat si s nimi na nelegálním trhu s nahotou, odebírat mu sperma, vajíčka, operovat jej a vyměňovat mu orgány nebo cokoli v jeho nepřítomnosti ducha dělat v jeho domácnosti, atd... 

Člověk oběť všechno vnímal, ale nemohl se nijak bránit, byl jako v kleci, kdy duše cítila bolest, měla mlhavý obraz skutečnosti, ale neovládala fyzické tělo, a pokud oběti následně po mučení vzali paměť elektrickým proudem, byl němá oběť. Faulhypnózu zločinci používali ke zneuctívání obětí, aby přitahovaly podle matrixových pravidel zločin, neštěstí, úrazy, vady intuice a aby měly vadné instinkty a nechápaly, co se s nimi děje. Odřezávali jim orgány, faulplasmovali rychlohojením a potom obětem orgány atrofovaly. Byl to nejbrutálnější způsobe mučení, kdy oběť nerozuměla, co se děje s jejím tělem.

Elektrickým proudem vypínali zločinci oběť do spánků, mezi lopaktky, na hrudní kosti a do konečníku, na penis nebo do vagíny. Oběti při tom zažívaly brutální bolesti a paměť bezprostřední se ztratila. Nic si takový člověk oběť faulhypnózy, mučení a vypnutí elektrickým proudem nepamatoval a nemohl tudíž o tom ani svědčit. 

Většina obětí je dodnes absolutně nevědomá a musí se dozvědět pravdu, neboť faulhypnóza, když se s ní přestane, tak asi do roka začne dělat obětem potíže s uvědoměním, oběti ztrácejí bezprostřední paměť a časem i paměť dlouhodobou a nevědí, co dělají a stávají se samy sobě nebezpečnými. Mohou skončit bezduché a nevědí, kdo jsou. 

Ve faulhypnóze byla natočena  převážná většina sexuálně sadisticky hnusperverzních videí s obětmi znásilňování. Všechna tato videa budeme ničit po prozkoumání všech příběhů obětí, které většinou skončily umučené a nebo s těžkými zdravotními následky.

Faulhypnózu s mohl psychotronický zločinem pořídit z 5 milionů korun, byla do zásuvky a zapínala se po zaplacení přes psychotronickou věž v Arizoně. To nyní není možné, tato věž byla zničena BÍLÝMI ILLUMINATY  a je neobnovitelná. Všechny přístroje, které vypadají jako elektronický obrázek, jsou navždy nefukční. byl na ně seslám program desintegrace jejich zařízení, které vydávalo neslyšitelné zvukové frekvence, které zhypnotizovaly oběť tak, že ztratila vědomí a ztuhla jí krev ve všech cévách. Fašisté jí potom rozmasírovali sexuálním znásilněním.

Více se můžete dočíst zde:

https://www.globalnireformapsychiatrie.cz/krepacni-faulhypnoza/

©

INKARNAČNÍ SUBPLASMOVÝ GENERÁTOR 

L'MORTE

Tento stvořitelský plasmový generátor ukradli zločinci Rockefeller na základě jejich programu sledování archeologů po celém světě a kradení památek, které nalezli, Charlesi Taze Russelovi. O tomto zločinu se můžete dočíst na stránkách www.svedkovejehovovidekujeme.cz/historie

Zločinci INKARNAČNÍ GENERÁTOR faulově napodobili a vyrobili si psychotronické zbraně, kterými šlo zabít a mučit i přes celou planetu. tyto zbraně neustále zdokonalovali až do podoby malých přístrojů do kapsy, kterými šlo posílat faulplasmové mikrovlnné vražedné střely do sítě komukoli si zločinec zamanul mu ničit zdraví i exsitenci, vědomí i pověst v psychotronické válečné síti 5G, kterou stavěli 5 generací od začátku 20. století celosvětově.

Další vynález vznikl napodobením programu v INKARNAČNÍM SUBPLASMOVÉM GENERÁTORU z pyramidy SLUNCE v EGYPTĚ.


©

FAULPLASMOVÝ URYCHLOVAČ HOJENÍ TKÁNÍ
Skrze tento vynález šlo rychle hojit jizvy i po operacích a dorůstat tkáně, které ovšem atrofovaly po nějaké době. Šlo tedy oběti mučit odřezáním tkání a potom je sledovat jak se trápí tím, že jim orgán atrofoval.

©

SATELITNÍ SPACETIMEVIEWER

Skrze tento vynález bylo vidět lidem do života. Mělo to interference, ale i tak tuto věc zločinci používali hojně k vykrádání domácností nebo k naplánování útoků na oběť, k vykrádání jejího knowhow atd...

©

PSYCHOTRONICKÁ VÁLEČNÁ SÍŤ 5G

Tato síť se stavěla v jednotlivých zemích jako televize, internet, mobilní síť již od roku 1919, kdy fašisté vnikli do československa lstí a podvodem v počtu 1 milion mužů a vyraždili naše muže a chlapsce a přebrali jejich domy, businessy a ženy a dívky. Stavěla se tajně a rozšiřovala se neustále psychotronickými pokusy na lidech, zejména v české Republice, která se stala terčem nejbrutálnějšího násilí jakou kdy lidstvo zažilo.

OBRAZ JAK SÍŤ VYPADALA, NAJDETE ZDE:

https://www.psychotronickavalka.cz/fotogalerie-5g/

DÁLE ČTĚTE ZDE:

https://www.psychotronickavalka.cz/druhy-strel/

A ZDE:

https://www.psychotronickavalka.cz/psychotronicka-hra/

https://www.psychotronickavalka.cz/psychotronicti-kati/

https://www.psychotronickavalka.cz/psychotronicka-doupata/

©

MORGELLONY

https://www.psychotronickavalka.cz/morgellony/

LEBENSBORN

https://www.psychotronickavalka.cz/lebensborn/