ZÁMĚRNÉ SEXUÁLNÍ ZNEUŽÍVÁNÍ ČECHŮ FAŠISTICKOU LUFTHAFFE NIČÍCÍ HADÍ SÍLU

JAK FAŠISTÉ PRZNILI SEXUALITU A VĚDOMÍ NÁŠEHO NÁRODA.

©

SEXUÁLNÍ ZNEUŽÍVÁNÍ SVAROHOVSKÉ GENETIKY

Jednalo se o několik způsobů jak zničit sexuální sakralitu bytosti a znemožnit jí najít absolutního duálního partnera a spustit jí hadí a dračí sexuání sílu pro dlouhověkost a dosažení jejích maximálních talentů.

JAK TO FAŠISTÉ DĚLALI:

1) První metodou bylo znásilnit miminka ihned po porodu, k čemuž sadisti vymysleli několik "lékařských " vyšetření konečníku, vagínky a penisu a kyčlí. 

Uvědomujeme vás, že kyčle mají miminka v pořádku, pokud jsou děti svých rodičů, nejsou počaty uměle, matka detoxikovala před početím, správně jí, odpočívá, nepřetloustne a hýbe se a není psychotronická šikana, což už není. Po narození miminka stačí dvojité balení plínek. Plínku jednorázovou, které si dopřejeme, přebalit plínkou normální a dát do kalhotek, a to pod dobu asi půl roku, než dítě začne otáčet tělo a lézt po čtyřech.

Je ABSOLUTNÍM BOŽÍM ZÁKONEM přísně zakázáno odjakživa, co byli porozeni první lidé, aby nahotu miminka odhalili cizí osoby kromě rodičů a prarodičů. 

DÍTĚ MÁ OD ABSOLUTNÍHO BOHA AUMJEHOVA PRÁVO NA ABSOLUTNÍ INTEGRITU SVÉ OSOBNOSTI, ÚCTU A RESPEKT.
NEMANIPULUJEME S JEHO NAHOTOU, NEVYSTAVUJEME DÍTĚ NAHÉ VEŘEJNOSTI A
NIKDY DÍTĚ NENAFOCUJEME ANI NENATÁČÍME NAHÉ, A TO ANI U CHLAPEČKŮ PLECE. DĚTI MUSÍ BÝT VŽDY OBLEČENÉ, ZMĚNTE SI PLAVKY. MUŽI A CHLAPCI MUSÍ MÍT NA KOUPÁNÍ ZAKRYTÉ PLECE.

U PORODU JE TEDY OTEC A PRARODIČE, POKUD SI TO MATKA PŘEJE, KTEŘÍ JSOU ABSOLUTNĚ POUČENÍ, CO SMÍ A NESMÍ. LÉKAŘ PORODNÍK NEBO PORODNÍCI TANTRAVELMISTŘI IDEÁLNĚ Z RODINY ČI Z PŘÁTEL MUSÍ BÝT PŘÍTOMNI A DÁVAT INSTRUKCE, NEDÍVAJÍ SE OVŠEM NA NAHOTU ŽENY ANI NA NAHOTU DÍTĚTE. ŽENA RODÍ ZA PARAVANEM NEBO JINÝM PŘEDĚLEM VIZUÁLNÍHO KONTAKTU S TANTRAVELMISTREM.
Při správné sexualitě před těhotenství a během něj nedochází ke komplikacím.
Prarodiče jsou také za paravanem a otci dítěte pomáhají. Nikdy neodhalují nahotu matky.

Dříve rodili výhradně muži, ženy se porodů neúčastnily, aby neměly strach. 

Porody měly být orgasmické, což jde pouze pokud se dodržuje sakralita sexuality obou partnerů a ženu nikdo v těhotenství neprohlíží kromě jejího muže. 

Je na to soubor pravidel.
Na miminka se nesmí sexuálně sahat, jedná se o pedofilní sadistické hnusperverzní zneužití podle ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA a tím se umožňuje další zprznění sexuality a nebo znásilnění do budoucna.

Pokud nechcete, aby vaše dítě bylo někdy v budoucnosti znásilněno, aby to nebylo možné, nedovolte, aby mu kdokoli sahal na jeho sexuální orgány nebo aby je odhaloval. 

To platí i pro lékaře a jediné povolení odhalit sexuální orgány je v případě jejich traumatu a nezbytnosti jejich chirurgických oprav.

Uvědomujeme vás, že zavedení nemocničních porodů a odnášení miminek od matek a otců po porodu vedlo k masívnímu znásilňování miminek a k jejich zaměňování v programu LEBENSBORN.

MIMINKO NESMÍ BEZ VĚDOMÍ RODIČŮ MIMO JEJICH NÁRUČ, NESMÍ SE ODHALOVAT JEHO NAHOTA. LÉKAŘ MŮŽE PROHLÍŽET MIMINKO POUZE SE ZAKRYTÝMI SEXUÁLNÍMI ORGÁNY VČETNĚ PRSOU.

Jakmi někdo sáhne miminku do konečníku nebo do vagínky či na penis, spouští se proces umožnění dalších problémů se sexuálními orgány včetně zločinu.

Musíte zavést jiné porodnictví a pediatrii, máte všechno špatně.

BUDEME RODIT V PORODNICÍCH, ALE JINAK. 

STARTUJEME ORGASMICKÉ PORODY V ČESKÉ REPUBLICE.

BUDE TOMU PŘEDCHÁZET TŘÍLETÝ CELIBÁT A DALŠÍ ROK PŘÍPRAVY BUDOUCÍCH RODIČŮ NA POČETÍ POTOMKA, KTERÉ BUDE POVOLENÉ PO 40. ROKU ŽIVOTA OBOU PARTNERŮ.

2) DRUHOU METODOU PRZNĚNÍ SEXUALITY BYLO ZNEUCTÍVÁNÍ TĚL V KREPAČNÍ FAULHYPNÓZE.

Co je krepační faulhypnóza se dočtete zde:

www.globalnireformapsychiatrie.cz/krepacni-faulhypnoza/

Ve faulhypnóze bylo zneužito mnoho lidí.

Vyráběly se tím i fobie 

a fašisté si tím machrovali svoji pýchu.

Oběť se uspala frekvenčním přístrojem tak, že byla v nevědomí jako při narkóze, byla ztuhlá a nemohla se ničemu bránit. 

Fašisté jí potom udělali hnusné vjemy a strašili jí různě tak, aby jí vznikly fobie. 

Strašili pavouky, motýly, brouky, hady, žábami, tmou, v uzavřeném prostoru, sexuálním sadismem nebo bitím. V nejhorším případě oběti odnali tkáň a zafauplasmovali jizvu, aby to nebylo poznat. Ve faulhypnóze mohla být oběť i několik hodin a jelikož jí způsbili elektrickým proudem zátrátu paměti, nepamatovala si nic téměř. Někdy nic, někdy měla sen v závislosti na provedení faulhypnózy. Fobie potom přetrvávaly celý život, pokud se s nimi nic neudělalo a mohly se stupňovat na intenzitě. Většinou fašisté prováděli fobické orgie již v dětství, málokdy v dospělosti. 

Ve faulhypnóze také zanášeli parazity do těla člověka a způsobovala mu parazitární nákazu jako ropeworm, cystickou fibrózu, borrelie, toxoplasmosu, chlamydie a jiné urogenitální infekce, které se přenášely i na kondomech. 

KONDOMY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOUŽÍVEJTE, JSOU KONTAMINOVANÉ A ČIPOVANÉ.

Ve faulhypnóze také sexuálně hnusperverzně zneuctívali, nafocovali si nahá těla a sdíleli je. Někomu to může dělat potíže neb z toho má divné sexuální chutě a představy v závislosti na tom, co mu udělali.

Ve faulhypnóze také vykrádali nebo přeměňovali domácnosti, aby lidi vyhnali z domu nebo je mátli, aby se báli.

Germáni odjakživa jezdili do Čech na sex, což jsem dosud nezastavili a je to hanba!. 

Prostituce je umožněna v takové míře u nás hlavně germánskou turistikou na naše území. Máme na svém území poměrně hodně lidí, kteří potřebují zachytit pro sexuální sadismus, který je zločinem proti tělu.

Zde si můžete prohlédnout některé alarmující sexuálně sadistické sodomské a gomoristické nabídky jako skeny obrazovek. Moc to nečtěte, je to zde pouze pro představu jak moc je u nás momentálně rozšířený sexuální sadismus. HODNĚ!

Všehna tato sexualita poškozuje vědomí, smysly, cit, intuici a sakrální lidské instinkty. Vyrábí zločince a jejich oběti. Je to odporné a musí se to zakázat.

Vede to do bludného koloběhu násilí, který musíme jednou provždy ukončit jeho neumožňováním.

Germáni, ktří tvořili více jak 80% členů LUFTHAFFE, mají se sexuálním sadismem obrovské problémy a zakládali proto v naší zemi sexuálně sadistické firmy za účelem uspokojování svých tužem mimo své národní území. U nich by jim to neprošlo.
Češi jsou velice sexuální, ale musí se naučit kultivovat svůj sexuální projev podle ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA, aby jim to již nikdy nepřinášelo problémy.

Za tímto účelem vyhlašujeme 

SAKRÁLNÍ TŘÍLETÝ CELIBÁT A INKARNAČNÍ SEXUALITU MELCHISEDEK.

Poté budeme vyučovat SEXUALITU NEJSVATĚJŠÍHO GRÁLU.


©

VŠECHNY TYTO ODPORNÉ FUJTAJBLY MUSÍME ZAKÁZAT CELONÁRODNĚ A CELOSVĚTOVĚ.

JE V NICH OBROVSKÉ RIZIKO VÝVOJE SEXUÁLNÍCH DEVIANTŮ, SEXUÁLNÍCH MUČITELŮ, DOMÁCÍCH NÁSILNÍKŮ A VRAHŮ.

NA SADISTICKOU SEXUALITU JSME PODALI VELKENĚŽSKOU ŽALOBU NA ČESKÝ SOUD.