NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÝ AUTOMOBIL, KTERÝM ŠLO ODSTŘELOVAT KOLEMJDOUCÍ.

NELEGÁLNÍ MACHO ZBRANĚ JAKO SOUČÁST AUTOMOBILU ZLOČINCE. NELEGÁLNÍ VRAŽEDNÁ ŠARÍA. www.psychotronickavalka.cz/psychotronicky-automobil/

NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÉ ZBRANĚ 

V AUTOMOBILECH CO UMÍ:

Za svoji loajalitu jste si mohli, pokud jste byli součástí fašistické NWO LUFTHAFFE a psychotronické počítqčové hry jako kat národa, které chtěly genocidně vyhladit Čechy, pořídit do auta přídatné zařízení, které posílalo faulfrekvenční střely na jakoukoli osobu, kterou automobilu po genetice zaměřil SÁM.

Tato zařízení byla schopná následujících poprav :

OSLEPOVÁNÍ OČÍ
STŘELY DO SRDEČNÍ KRAJINY PŮSOBÍCÍ EMBOLIE
STŘELY DO PLIC PŮSOBÍCÍ EMBOLICKÉ STAVY A SUFOKACE, TEDY DUŠNOST. MOHLA ROZSTŘÍLET PLÍCI A ZPŮSOBIT MALÝ PNEUMOTORAX, POKUD BY STŘEL BYLO HODNĚ.
V rámci nelegální počítačové hry a válečného vyhlazování obětí byla tato zařízení napojená na tyto automobily součástí strategie NWO LUFTHAFFE jak mučit psychotronicky určité osoby a jak je genocidně vyhladit.
AUTA TYTO OSOBY ZAMĚŘOVALA SAMA A ZLOČINCI SI TAK MŮHLI SKRZE NĚ ZASTŘÍLET NA ÚPLNĚ NEZNÁMÉ OSOBY, KTERÉ DO HRY ZADALI JEJICH KATI.

TAKŽE LIDÉ POPRAVOVALI NEZNÁMÉ OSOBY NA ZÁKLADĚ LŽÍ, KTERÉ DO HRY NĚKDO ZADAL ZA ÚČELE JEJICH POPRAVY.

Střely byly cítit. Dokud existovala síť 5G, která byla navíc napojena na elektrickou síť i na pouliční osvětlení, pro oběti nebylo možné jezdit autem nebo jít po ulici, neboť je všichni tito majitelé nelegálních zbraní po cestě zaměřovali a ničili jim většinou zrak.
Oběť měla pocit, že na ní střílí snad celý svět, zejména střelba z psychotronických lamp byla poměrně bolestivá a uvědomovala oběť, že nemá šanci žít nikde.

Postupně byste se vystříleli všichni vzájemně, než by vás pak popravili zahraniční fašisté jako zrádce národa.

Uvědomujeme vás, že automobily, které mají v sobě psychotronickou popravu, byly na této zbrani deaktivovány, neboť zbraně byly napojeny na satelitní zaměřovače, které jsme zneškodnili.

VŠICHNI, KDO JSTE NA TĚCHTO POPRAVÁCH SPOLUPRACOVALI, MÁME VÁS VŠECHNY ZAMĚŘENÉ A DOSTANETE NYNÍ SPRAVEDLIVOU PSYCHOTRONICKOU POPRAVU VY.

NYNÍ ČTĚTE ZDE:

©