NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÝ AUTOMOBIL, KTERÝM ŠLO ODSTŘELOVAT KOLEMJDOUCÍ.

NELEGÁLNÍ MACHO ZBRANĚ JAKO SOUČÁST AUTOMOBILU ZLOČINCE. NELEGÁLNÍ VRAŽEDNÁ ŠARÍA. www.psychotronickavalka.cz/psychotronicky-automobil/

NELEGÁLNÍ PSYCHOTRONICKÉ ZBRANĚ 

V AUTOMOBILECH CO UMÍ:

Za 100.000Kč jste si mohli, pokud jste byli součástí fašistické NWO a psychotronické počítqčové hry jako kat národa, které chtěly genocidně vyhladit Čechy, zakoupit do auta přídatné zařízení, které posílalo faulfrekvenční střely na jakoukoli osobu, kterou jste si z automobili po genetice zaměřili.

Tato zařízení byla schopná následujících poprav :

OSLEPOVÁNÍ OČÍ
STŘELY DO SRDEČNÍ KRAJINY PŮSBÍCÍ EMBOLIE
STŘELY DO PLIC PŮSOBÍCÍ EMBOLICKÉ STAVY A SUFOKACE, TEDY DUŠNOST. MOHLA ROZSTŘÍLET PLÍCI A ZPŮSOBIT MALÝ PENUMOTORAX, POKUD BY STŘEL BYLO HODNĚ.
V rámci nelegální počítačové hry a válečného vyhlazování určitých genetických rodů byla tato zařízení napojená na tyto automobily součástí strategie NWO LUFTHAFFE jak mučit psychotronicky určité osoby a jak je genocidně vyhladit.
AUTA TYTO OSOBY ZAMĚŘOVALA A ZLOČINCE UVĚDOMOVALA, ŽE SI MŮŽE ZASTŘLET NA ÚPLNĚ NEZNÁMÉ OSOBY, KTERÉ DO HRY ZADALI JEJICH KATI A KDO STŘÍLEL, DOSTÁVAL BODY DO SVÉHO SYSTÉMU HRY A MOHL SI JE VYBÍRAT.

TAKŽE LIDÉ POPRAVOVALI NEZNÁMÉ OSOBY NA ZÁKLADĚ LŽÍ, KTERÉ DO HRY NĚKDO ZADAL ZA ÚČELE JEJICH POPRAVY.

Střely byly cítit. Dokud existovala síť 5G, která byla navíc napojena na elektrickou síť i na pouliční osvětlení, pro oběti nebylo možné jezdit autem nebo jít po ulici, neboť je všichni tito majitelé nelegálních zbraní po cestě zaměřovali a ničili jim většinou zrak.
Oběť měla pocit, že na ní střílí snad celý svět, zejména střelba z psychotronických lamp byla poměrně bolestivá a uvědomovala oběť, že nemá šanci žít nikde.

Postupně byste se vystřílelili všichni vzájemně, než by vás pak popravili zahraniční fašisté jako zrádce národa.

ČESKÁ REPUBLIKA BYLA URČENA K VYHLAZENÍ GENOCIDNĚ A JAKO MEZINÁRODNÍ PSYCHOTRONICKÉ POPRAVIŠTĚ.
Uvědomujeme vás, že automobily, které mají v sobě psychotronickou popravu, budou majitelům zabaveny, pokud tuto psychotronickou válečnou zbraň nedemontují a nepřiznají na policii. 

MÁME VÁS VŠECHNY ZAMĚŘENÉ A AUTA NECHCEME ODPRÁSKNOUT PUMOU CELÁ.