PRAVDA O JANU PALACHOVI, SRPNU 1968 A PRAŽSKÉM JARU 1969.

www.psychotronickavalka.cz/pravda-o janu-palachovi/

©

JAN PALACH BYL UPÁLEN,

NEZAPÁLIL SE SÁM.

Jednalo se o FAŠISTICKOU mstu za vstup vojsk Varšavské smlouvy na území Československa v roce 1968 poté, co byly zjeveny fašistické plány jak anšlusovat psychotronicky Čechy a ovládnout násilím vstup západních fašistů na východ Evropy.

Vojska spojenců nás obsadila za účelem ochrany před psychotronickou válkou, aby zde nemohli fašisté jen tak budovat tajné psychotronické sítě a podzemí. Nesmělo se o tom mluvit, Sovětský Svaz za naši ochranu dostal atomovou bombu na Novuju Zemlju a byl odstřelován plasmově pumami několik desetiletí, aby to vzdal.

Země socialistického bloku byly odstřelovány psychotronickými zbraněmi přes celou planetu na ekonomických subjektech zejména, aby byly chudé a nepodnikaly a nikdo nechtěl nic moc vyrábět. Nemělo to cenu. Fašistié všechno ničili na dálku. Mohli rozstřílet, detonovat, zničit budovu, podpálit, nasypat jed. Černobylská katastrofa byla sabotáž.

Psychotronické i jiné zbraně ničily celé provozy, sklady a nebylo vidět protivníka. Socialistické země uvízly v ekonomické chudobě z důvodů fyzického ničení ekonomiky a musely mlčet, aby na ně fašisté ještě více neútočili.

Protipsychotronická ochrana zemí Východu se formovala pomalu několik desetiletí a byla hotová až někdy v roce 2015, kdy proběhla bitva o Ruskou Federaci s vítězstvím Ruska.

V České zemi, která nechápala situaci správně a vstup spojenců dodnes oficiálně (duben 2021) neprávem považuje za invazi, neb jí byla zatajována fakta, probíhala od roku 1989 revoluce, která nás vydala na pospas fašistickému řádění úplně jiného rázu, které popisujeme na webu www.psychotronickavalka.cz

JAN PALACH BYL IDEÁLNÍM OBJEKTEM

K UPÁLENÍ, BYL VYSOKÁ SVAROGOVSKÁ GENETIKA A BYL FILOZOF A POLITIK A JEHO PŘÍBĚH BYL TUDÍŽ POMĚRNĚ SNADNO MANIPULOVATELNÝ A ZNEUŽITELNÝ OBRÁCENĚ.

Na tom jak fašisté obrátili verzi příběhu proti spojencům, můžete vidět jejich metody absolutní lži, které po mnoho desetiletí mátly světové obyvatelstvo, policie, vlády a armády národních zemí, aby nerozkryly fašistickou lest po ovládnutí jejich zemí.

JEDNÁ SE O TYPICKÉ FAŠISTICKO ARIÁNSKÉ JEDNÁNÍ. LHÁT ABSOLUTNĚ OBRÁCENĚ, NEŽ JE SKUTEČNOST, A VYTVOŘIT ZMATEK MYSLI A JINOU VERZI SVĚTA, NEŽ JE REALITA OPRAVDU.

Stejně tak byli upáleni ve stejném období další lidské pochodně

V NĚKOLIKA ZEMÍCH.

Bylo jich několik desítek. O některých se ani nikde nemluví, ale jednalo se o brutálně sadistické popravy. Ani jeden z těchto lidí to neudělal sám dobrovolně. Byli umučeni upálením.

Těmito popravami se pak vyhrožovalo dalším a byli mučeni, aby spolupracovali na nelegálních psychotronických a jedovnických pokusech na našich obyvatelích.

Uvědomte si, že takové upálení nemělo žádný smysl, proč by to někdo dělal, zejména pak mladí lidé, kteří mohli svými názory a postoji mnohé změnit, kdyby žili dál.

Fašističtí ariáni MEZINÁRODNÍ PSYCHOTRONICKÉ VÁLEČNÉ ZLOČINNÉ ORGANIZACE LUFTHAFFE,

kteří chtěli převzít vládu nad jednotlivými národními zeměmi a plánovali to dlouhodbě a dělali si testy reakcí obyvatelstva, vlád a testy jejich zbraní, si zkoušeli svoje faulplasmové zbraně a potom tímto upalováním vyhrožovali mučeným lidem, které zotročovali jako psychotronické katy národa. Lidé psychotronicky zotročovaní byli nuceni vraždit a mučit vlastní národ, aby nebyli upáleni a přežili.

Jana Palacha obstoupili zločinci a polili hořlavinou, byli to 4 muži, kteří byli vysláni ho sledovat v místech, kde chodil pravidelně, a byl obyčejně upálen. Škrtli sirkou. Hořlaviny se i nadýchal.

Ti, co ho upálili, byli prostě fašisté na našem území, kteří si ho vyhlídli a zavraždili.

Fašisté se učili zaměřovat oběti a zkoušeli si nové druhy vyhrožování a válčení na dálku.

Jednalo se o nastolení mentální hrůzovlády, se kterou by šlo dále vyhrožovat a manipulovat ostatními v zemích, kde fašisté plánovali dlouhodobě převzít vládu psychotronicky.