MUČENÍ VODNÍCH TVORŮ  FAULPLASMOVÝMI ZBRANĚMI SKRZE POČÍTAČOVOU HRU

 Psychotronické zbraně si fašističtí ariáni trénovali na velrybách, delfínech, sviňuchách a dalším vodním životě.  www.psychotronickavalka.cz/muceni-vodnich-tvoru/

Oblíbenou zábavou fašistických ariánů bylo trénovat zaměřování a střílení psychotronickými střelami a pumami na vodním životě.

©

Faulplasmové střely byly velice bolestivé, měly několik intenzit a v konečné fázi i prostřelovaly a pálily tkáně viditelně.

©

Předcházely tomu fáze neviditelného a nebolestivého ostřelování, které vrhalo oběti do nemocí a selhávání orgánů či jejich soustav, horší fází bylo viditelné a bolestivé odstřelování, které bolelo s různou mírou intenzity a nejprve nedělalo a později dělalo modřiny nebo faulplasmové spáleniny kůže, která praskala jako suchá.

Další fází bylo faulplasmové upalování, které se projevovalo jako zčernání.

©

Upálit bytost šlo i nárazově, ale to fašisté nedělali moc často, bavilo je jak velryby a ostatní mořští tvorové bolestí vyskakovali z vody.

©

      Téměř všechny zvuky kytovců a velryb, které se prodávaly jako léčivé, jsou často smutným zpěvem, vodní bytosti se budou vzpamatovávat z psychotronického mučení asi 10 let a potom je natočíme a srovnáme výsledek.

©

Faulpasmové upalování bylo nejhorším druhem mučení nejenom vodních tvorů, fašističtí ariáni to dělali i lidem. Velrybám a ostatním kytovcům černala kůže. Černá kůže se moc neloupe. Nic se pod ní se dlouho neobnovuje a nelze skrze ni dýchat. 

Černé velryby mají výrazně sníženou životnost.

©

Všimněte si černé spálené kůže u mučených tvorů na fotografiích.

To opravdu není sluncem. 

Tohle slunce neumí. 

Je to faulplasmová frekvenční spálenina. 

Fašistická specialita. Tohle dělali ariánští reptiliánští fašisté i lidem.

Měli zvrhlý systém citu.

©

Jakékoli násilí, ať už páchané zločincem nebo páchané na oběti, zvrhává cit oběti i zločince.

Obě strany jinak.

©

     Faulplasmové přístroje byly jedovaté, měly zpětný chod a fašisty zvrhávaly i fyzicky frekvenčně, otupovaly je svým zpětným chodem čím dál více na citu vůči celému božímu stvoření.

©

Jistě chápete, že jsme to museli zastavit. Zabili by celou Matku Zemi, neměli záklopku pro zločin a neuměli myslet a jednak jinak. kradli, vraždili, lhali a byli lstiví, zneužívali, znásilňovali a odstraňovali z fyzického matrixu těmi nejstrašlivějšími způsoby a vymýšleli neustále další a další hrůzy pro ostatní do jejich života.

©

Bavili se sadismem.

©

SVĚT BYL OVLÁDÁN SADISTICKÝM ŠÍLENSTVÍM.

Fašistům bylo jedno koho mučí. 

Byli neobyčejně krutí.

©

Téměř všechny velryby od miminek jsou faulplasmově popálené. 

Téměř ani jedna velryba narozená před srpnem 2020 nemá kůži zdravou a bez bolestí, byli celosvětově mučené.

Sadisté tak likvidovali život na planetě Zemi.

Uvědomujeme vás, že velryby ani kytovci nevyskakují nebo se nedají vyplavit hromadně na břeh jen tak, vždy byli dohnáni k sebevraždám na pobřeží psychotronickými zbraněmi. 

Fašisté si zkoušeli jak jednotlivé zbraně, tak kolektivní lov a jejich psychotronické sítě, které doháněly velryby a kytovce k šílenství.

Stará velryba, kdy uhyne, tak usne a klesne na dno, protože vypustí vzduch. 
Maso se rozloží a snědí ho organismy o několik stupňů nižší, které jsou k tomu určené. Pokud je velryba vyplavena na břeh, buď byla poraněna lodí a bojovala o život a nevyhrála boj s přílivem a nebo byla postřílena psychotronickými zbraněmi.
Nyní již byly všechny velké faulplasmové zbraně zneškodněny 
a můžeme mapovat velryby a kytovce, jak se budou chovat dále. 
Měl by být založen celosvětový výzkum, který bude shromažďovat celosvětově data.

©