MUČENÍ VODNÍCH TVORŮ  FAULPLASMOVÝMI ZBRANĚMI SKZE POČÍTAČOVOU HRU

 Psychotronické zbraně si fašističtí ariáni trénovali na velrybách, delfínech, sviňuchách a dalším vodním životě. 

Oblíbenou zábavou fašistických ariánů bylo trénovat zaměřování a střílení psychotronickými střelami a pumami na vodním životě.

©

Faulplasmové střely byly velice bolestivé, měly několik intenzit a v konečné fázi i prostřelovaly a pálily tkáně viditelně.

©

Předcházely tomu fáze neviditelného a nebolestivého ostřelování, které vrhalo oběti do nemocí a selhávání orgánů či jejich soustav, horší fází bylo viditelné a bolestivé odstřelování, které bolelo s různou mírou intenzity a nejprve nedělalo a později dělalo modřiny nebo faulplasmové spáleniny kůže, která praskala jako suchá.

Další fází bylo faulplasmové upalování, které se projevovalo jako zčernání.

©

Upálit bytost šlo i nárazově, ale to fašisté nedělali moc často, bavilo je jak velryby a ostatní mořští tvorové bolestí vyskakovali z vody.

©

      Všechny zvuky kytovců a velryb, které se prodávaly jako léčivé, jsou často smutným zpěvem, vodní bytosti se budou vzpamatovávat z psychotronického mučení asi 10 let a potom je natočíme a srovnáme výsledek.

©

Faulpasmové upalování bylo nejhorším druhem mučení nejenom vodních tvorů, fašističtí ariáni to dělali i lidem. Velrybám a ostatním kytovcům černala kůže. Černá kůže se neloupe. nic se pod ní neobnovuje a nelze skrze ni dýchat. 

Černé velryby mají výrazně sníženou životnost.

©

Všimněte si černé spálené kůže u mučených tvorů na fotografiích.

To opravdu není sluncem. 

Tohle slunce neumí. 

Je to faulplasmová frekvenční spálenina. 

Fašistická specialita. Tohle dělali ariánští reptiliánští fašisté i lidem.

Měli zvrhlý systém citu.

©

Jakékoli násilí, ať už páchané zločincem nebo páchané na oběti, zvrhává cit oběti i zločince.

Obě strany jinak.

©

     5G faulplasmové přístroje byly jedovaté, měly zpětný chod a fašisty zvrhávaly i fyzicky frekvenčně, otupovaly je svým zpětným chodem čím dál více na citu vůči celému božímu stvoření.

©

Jistě chápete, že jsme to museli zastavit. Zabili by celou Matku Zemi, neměli záklopku pro zločin a neuměli myslet a jednak jinak. kradli, vraždili, lhali a byli lstiví, zneužívali, znásilňovali a odstraňovali z fyzického matrixu těmi nejstrašlivějšími způsoby a vymýšleli neustále další a další hrůzy pro ostatní do jejich života.

©

Bavili se sadismem.

©

SVĚT BYL OVLÁDÁN SADISTICKÝM ŠÍLENSTVÍM.

Fašistům bylo jedno koho mučí. 

Byli neobyčejně krutí.

©

Téměř všechny velryby od miminek jsou faulplasmově popálené. 

Téměř ani jedna velryba narozená před srpnem 2020 nemá kůži zdravou a bez bolestí, byli celosvětově mučené.

Sadisté tak likvidovali život na planetě Zemi.

©