FAŠISTICKÉ MUČENÍ PSYCHOTRONICKÝM SMRADEM 

      ZABÍJELO SRDEČNÍ CIT A NADĚJI NA OSVOBOZENÍ Z PSYCHOTRONICKÉHO NÁSILÍ. www.psychotronickavalka.cz/muceni-smradem/

Mučení smradem a špínou bylo oblíbené fašistické mučením ČECHŮ, které fašisté chtěli zlomit pro vynucenou spolupráci na likvidaci národa.

Jak to dělali?

Měli několik způsobů jak vám zasmrádnout bydliště a tělo.

Psychotronickým zaměřením vašeho těla, které kazili na potních žlázách, aby nevylučovaly toxické látky a ty sufokovali v organismu. Větinou způsobovali chronické zácpy a dělali lidem jaterní metabolity, aby neměli správnou produkci žluči a nevyprazdňovali se.

Domácnost jim upravovali jedy nebo je psychotronicky mučili, aby to dělali sami, domácnost i osoby v ní postupně zasmrádli jedy a psychotronickým zesilováním jejjich účinku.

Psychotronickým upravováním všech materiálů ve vašem bydlišti dosáhli toho, že všechny čistící prostředky se ve spojení s vašimi věcmi pokazily. 

Vstřikováním psychotronických čipovaných jedů do předem upravené psychotronické domácnosti, většinou skrze zařízení v oknech, světlech, větrácích a jinde zabudovaných tajně.

Skrze toxicky upravené hygienické prostředky, toxicky upravené jídlo, kočkolity, jídlo pro domácí mazlíčky, látky a nátěry a nástřiky.

Skrze nástřiky v domácnostech v nevědomímajitelů, které mohi psychotronicčtí kati kdykoli zeskmrádnout 10x více.

Skrze psychotronickou pumu, která ovlivňovala smysly, takže to smrdělo pouze oběti a nikomu jinému.

Skrze morgellony.

Trvalo to většinou nějakou dobu, kdy věci zasmrádly a bylo to pomalu, takže osoba, která byla v domácnosti stále, to nepoznala, neb se jí kazily čichové smysly. Proto měli zasmrádlé domácnosti zejména starší lidé, kteří moc nevycházeli ven. Postupně zasmrádli i oni a nebylo možné je nijak očistit. Smrděli zevnitř na dechu už a smrděli na kůži.

Později fašisté bymysleli způsobyjak domácnost zesmrádnout rychle během chvilky.

Takto byli psychotronicky zaměření všichni Romové, aby smrděli ostatním. 

Už se tak rodili. fašisté si Romy vybrali jako obětní beránky, aby je ostatní neměli rádi a aby je mohli použít jako psychotronické katy ze msty. Bude to trvat několik generací, než se psychotronicky vyčistí. 

MAJÍ PSYCHOTRONICKY POKAŽENOU GENETIKU PSYCHOTRONICKY A JE NUTNÉ, ABY NEMĚLI MNOHO DĚTÍ, JSOU TĚŽCE POŠKOZENÍ NA AMYGDALE SAKRALITY.

Romové, aby se vymanili ze smradu a špíny, kterou museli doma mít, aby je nemučili, tak museli krást a podvádět a ze státu vytahovat dávky sociální mnoha různými podvody, které ekonomicky pokládali stát. Kdyby to nedělali, dostávali by faulplasmové mučení smrady i elektrizujícími jevy. Fašisté byli na Romy obzvláště nevybíraví.

Existují Romové bílí a tmaví. Bílí to měli lepší co se týkalo smradu z kůže, ale byli mučeni různými jinými způsoby, aby je fašisté donutili škodit ostatním. Většinou z nich udělali vrahy. Romové tmaví byli nuceni žít v nouzi a bídě a krást v noci i děti. Fašisté jim rozbíjeli věci faulplasmovými střelami tak, že jim nic nezbývalo a nutili je krást ostatním, aby přežili.

Romy nikdo neposlouchal.

V poslední fázi likvidace České Republiky měli fašisté extra plán jak nás vyhladit jednou provždy tak, abychom si to prý užili. Chtěli převzít vládu, ke které jsme se prý neměli jako nejprastarejší rod. 

Proto dodali do výrobků denní potřeby náhle během jednoho roku velké množství válečných čipů a toxické jedy v malých množstvích.

Muže mučené psychotronicky nutili kati dávat své rodině do jídla a do šuplíků a do šatstva, tašek a skříní a aut různé jedy. Tím se otravovali také a měnil se jim čich a chutě a kdykoli je šlo psychotronicky více mučit. 

Čím více byl člověk otrávený, tím více se mu spouštěly psychotronické střely, které měl nastřílené v domácnosti a které na něj čekaly, aby ho mohly mučit a zesmrádnout mu pocity všechny ze všeho co má.

Umírání smrady je hrůza, protože se jednalo o pomalou popravu, při které se člověk trápil, měl strach z toho co přijde dál a situace se mu beznadějne zhoršovala až do žalu a beznaděje. ČLOVĚK ŽIL V BEZNADĚJNÉM HNUSU. 

Žal a beznaděj sídlí v srdci a je to bolestivé, pokud vám někdo takto odebírá srdeční energie. Trpíte hrůzostrašně strachy a bolestí nitra srdce.