PSYCHOTRONICKY   ZAMĚŘITELNÉ MORGELLONY V DOMÁCNOSTECH

NÁSTŘIK A FOUKÁNÍ PLASTOVÝCH CHLUPŮ A CHLUPŮ A VLASŮ Z MRTVÝCH I ŽIVÝCH LIDÍ A ZVÍŘAT V PSYCHOTRONICKY UPRAVENÝCH DOMÁCNOSTECH, ABYSTE MOHLI BÝT LÉPE MUČENI PSYCHOTRONICKÝMI VÁLEČNÝMI PLASMOVÝMI ZBRANĚMI. ROZPTYLOVÁNÍ PLASTOVÉHO PRACHU DO OVZDUŠÍ ZA ÚČELEM SMRADĚNÍ. www.psychotronickavalka.cz/morgellony/

©

MORGELLONY

Jedná se o téměř neviditelná bílá i tmavá plastová vlákna a chlupy a vlasy mrtvých lidí a zvířat,

která zločinci vnesli nebo foukali či nastříkali v psychotronicky zaměřených domácnostech na bílé stěny, ale i na nábytek hrubého povrchu zejména přirozeného dřeva i na podlahy.

Nastříkali je většinou tajně v nepřítomnosti majitele nebo již u stavby domu či u přestavby.

Tato vlákna jsou silně elektrostatická a vedou elektrické výboje a když se škvaří, tak smrdí.

Elektrické výboje zločinci posílali po síti 5G jako represe na obyvatele budovy takto upravené faulplasmově a nebo je smradili psychotronicky speciálně vnesenými zářivkami a světly.

Vytvořili tak psychotronickou JEDOVATOU domácnost,

která mohla nečekaně rychle a intenzívně smrdět tak, že by se člověk otrávil smradem nebo smrdět tak, že by vás vyhnal smrad štiplavý do nosu z domu a nešel ničím běžným uklidit. To šlo umocňovat různými nástřiky a matením smyslů oběti, aby jí všechno smrdělo intenzívněji.

Šlo zasílat elektrostatické jevy v nose, v ústech, v krku a na mandlích, které vypadaly jako viry, na kůži jako herpesy nebo růže nebo ekzém svědivý extrémně, které nešlo ničím běžným zastavit a při dotyku s jiným materiálem se zhoršovaly.

To vás mohlo i zabít na dechové sufokace nebo na šok a selhání srdce či na mrtvici.

Takto se projevuje psychotronicky upravený coronavirus.

Morgellony nastříkali psychotronické bandy do velké části českých domácností bez vědomí majitele, když nebyl doma, aby ho mohli lépe zaměřovat psychotronickými zbraněmi, když na něj přišla řada s popravou nebo mučením. Dodávali je už nastříkané v materiálech, které si naši obyvatelé kupovali. Byli v nátěrech a nástřicích.

Měli jsme zde psychotronické bandy, které se tím živily a byly placené ze zahraničí LUFTHAFFE.

Máme takto upravených cca 10% domácností jako psychotronické.

Téměř všechny nové domy mají morgellonové nástřiky a psychotronické domy a byty mají morgelonnové vstřiky.

Jak lze morgellony z domácností dostat?

Musíte vypářit domácnost parním strojem nebo tím, že budete vařit v hrncích vodu a uděláte si saunu s horkou párou a spadnou. Potom je musíte setřít. Je jich několik vrstev. Tedy musíte to dělat opakovaně a stírat bílým ubrouskem, abyste je viděli. Některé podlahy budou lepivé žlutavé, částečně špína, ale částečně žluč etheru ze sufokací.

Existovaly bílé i černé morgellony, byly to smraděnky a dávali vám je do domácnosti, aby vám mohli říkat šmucik a sesílat vám psychotronické jevy, které smrděly jako když se něco pálí, abyste měli ve své domácnosti strach.

V některých domácnostech instalovali jako bezpečnostní kamery a čidla 

luciferační světla

kterými aktivovali psychotronický jedovatý smrad. Pomohlo pouze když jste ta světla desintegrovali nemilosrdně, jinak vám domácnost jedovatě smrděla a vyháněli vás ven. 

V praxi to znamenalo, že jste museli vymlátit celou zabezpečovačku, která byla zločinná a potom jste se báli, aby vás nevykradli nebo nepřišli mučit fyzicky. 

Jiní lidé nevěděli odkud ten smrad je a co se děje, podezřívali zásuvky. 

Když si vypli elektrický proud, a vyvětrali, tak to přestalo.

Tak je fašisté mučili tím, že si mysleli, že mají vadnou elektriku v domácnosti. Lidé byli bez elektriky, protože to nikdo nedokázal opravit a nebo nechtěl neb byl vědomý elektrikář fašista, co se oběti smál do očí. Nechal si zaplatit za revizi a smrdění neustávalo.

NYNÍ ČTĚTE ZDE:

©