VADNÁ KVALITA SLUŽEB UMOŽŇUJÍCÍ ZLOČIN ZA ÚČELEM LIKVIDACE MOŽNOSTI SE ZLOČINU BRÁNIT

VADNÉ ZÁKONY A PŘEDPISY PODPORUJÍCÍ ZLOČIN NA STÁTU A JEHO OBYVATELÍCH. www.psychotronickavalka.cz/kvalita-sluzeb-umoznujici-zlocin/

VADNÁ KVALITA SLUŽEB UMOŽŇUJÍCÍ ZLOČIN

Během obsazování České Republiky psychotronickými katy bylo mnoho firem a úřadů donuceno pokurvit kvalitu svých služeb tak, aby umožňovaly zločin na ostatních a nebylo možné se proti tomu bránit.
Byly například zavedeny služby jako 

DPD

které umožňuje nechat balík přede dveřmi a klidně ho mohl někdo ukrást.
Byly zavedeny vadné procedury vrácení vadného balíku, kdy bylo možné věci v balíku rozbít po cestě nebo balík rozdělat a zničit obsah a doručit jej otevřený a vybraný nebo toxicky zasviněný a nešlo se proti tomu bránit.
Dalším příkladem je 

doručování soudních rozhodnutí a předvolání pouze do schránky 

bez dohledání soudně stíhaného, kterému tak zločinec mohl rozkrádat poštu a oběť ani nevěděla, že se o ní soudně jedná a nemohla se bránit.
Největším příkladem vadných služeb je vadné sadistické zdravotnictví, které mučí a týrá, jeduje, vyhazuje orgány, dává do nich jed a psychotronické čipy a provádí mutilizaci funkcí těla a říká tomu léčba. 

Platíme si na mučení ze zdravotního pojištění povinně.

Další příklady si uvědomíme, až se národ začne probouzet a svědčit.

MNOZÍ NAŠI VÝROBCI BYLI PSYCHOTRONICKY DONUCENI DO SVÝCH VÝROBKŮ PŘIDÁVAT JEDY NEBO MĚNIT OBSAH JINAK ČI UVÁDĚT NA SVÝCH OBALECH NESMYSLY.

Je potřeba je uvědomit, aby s tím přestali.