JAKOU ÚLOHU HRÁLI MATRONI V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE

ÚLOHA MATRONŮ BYLA V PŘILÁKÁNÍ POZORNOSTI FAŠISTICKÝCH AGRESORŮ NA JEJICH OSOBY TAK, ABY NEBYLI ZBYTEČNĚ ZASAŽENI JINÍ LIDÉ, KTERÉ BY ŠLO JENOM TĚŽKO ZACHRAŇOVAT, PROTOŽE BY NEMĚLI NÁROK NA ZÁCHRANU. MATRONI JSOU LIDÉ S NEJVĚTŠÍMI ZÁSLUHAMI O NIRVÁNU ABSOLUTNO VE VŠECH REINKARNACÍCH ZPĚTNĚ A NĚKTEŘÍ VĚDOMĚ SPOLUPRACOVALI S ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA NEBO S MELCHISEDEKEM V TELEPATICKÉ KOMUNIKACI A NECHALI SE PSYCHOTRONICKY ODSTŘELOVAT ZA OSTATNÍ A DÍKY NIM SE POROZBÍJELO OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ ZBRANÍ. TĚCHTO MATRONŮ BYLO 5, 4 MUŽI A JEDNA ŽENA. VŠICHNI JSOU VÁLEČNÍ VETERÁNI A PATŘÍ JIM PODÍLY Z L'MURTENETOVÉ ANTIPSYCHOTRONICKÉ OCHRANY BOŽÍCH MLÝNŮ 10% KAŽDÉMU. www.psychotronickavalka.cz/jakou-ulohu-hrali-matroni-v-psychotronicke-valce/

©

OFICIÁLNÍ ONLINE TISKOVÁ ZPRÁVA ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA

AUM AUMJEHOVY AUM

AUM MATRIXE AUM

HÁBA SOLÚTA WITLÁVA HERMÉSE EREBUSE HÁDA KRONA AGAPE MELCHISEDEKA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU

ABSOLUTNÍHO BOHA MATRIXOVÉ KAABY

UNIVERZUM STROMU ŽIVOTA

PLANETA ZEMĚ GAIA-BOHEMIE

ÚLOHA MATRONŮ V PSYCHOTRONICKÉ CORONAVIROVÉ FAULPLASMOVÉ VÁLCE

Psychotronická válka měla svůj ovládací zaměřovací počítačový program skrze který byli fašističtí agresoři připouštěni do bojů o životy obyvatelstva celého světa, zejména pak východních zemí.
Tento program se v konečné části bojů východní po desetiletí poškozované straně podařilo převzít spravedlivým útokem na jeho ovládání a do tohoto programu byli vloženi MATRONI.

Jednalo se o osoby, které byly dlouhodobě faulplasmově mučené, které chtěli agresoři mimořádně brutálně sadisticky umučit a byly zachraňovány spojeneckými PANACEJSKÝMI VOJSKY dvou říší a PATROLOU SVAROHAUM. od hackerských útoků na jejich elektronické přístroje.

JEDNALO SE O 4 MUŽE A JEDNU ŽENU. Muži vydají svědectví osobně sami.
Tento web zpracovává ona žena v telepatické komunikaci na ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA  a proto vypovídá ze svého úhlu pohledu jako MATRONA SVAROHAUM.

Svědectví MATRONY SVAROHAUM o její úloze 
MATRONY v psychotronické coronavirové válce:

"Nikdy bych si nepomyslela, že se účastním jako MATRONA SVAROHAUM ARMAGEDDONU, o kterém jsem po několik desetiletí četla v Bibli jako náboženský služebník u svědků Jehovových. Psalo se o něm pouze jako o závěrečné válce Boha Všemohoucího proti jeho odpůrcům, ale že to bude psychotronická válka PLASMOVÝCH ZBRANÍ, o tom jsem neměla jako řadový člen svědků Jehovových vůbec žádnou představu. 

Nijak se to ani nevykládalo, neexistoval žádný obraz této skutečnosti. 

Plasmové zbraně byly tajné a nelegální, slyšela jsem o nich pouze na školení Sensitivu Imago 530 od ruského lékaře, který nám vysvětloval, že existují vědci, kteří vyvíjejí frekvenční léčbu a vědci, kteří vyvíjejí frekvenční zbraně. 

Nikdy by mě nenapadlo, že plasmové frekvenční zbraně budou střílet tak masově na mě.

Nechápala jsem boje mezi těmi, kteří chtějí lidstvu prodávat lékařský materiál a chtějí lidstvo udržovat nemocné a mezi těmi, kteří chtějí jeho zdraví a dlouhověkost. 

Jelikož jsem léta veřejně masově školila proti BIG PHARMĚ, 

stala jsem se terčem její agrese v plasmové válce 

a měla jsem být umučena za svoje školení proti lékům s negativními účinky 

a zejména proti očkování. 

ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA o lékojedech jasně komunikuje na webu

www.ukoncenicoronavirovekrize.cz

že očkování je podvod a je škodlivé a psychotronicky zneužívané. 

Obsahuje nejenom psychotronické čipy, které mohou podle seznamu negativních účinků škodlivě ovlivňovat organismus, 

ale i jedy, které vám mohou těžce poškodit zdraví, 

mohou vás debilizovat a desakralizovat. 

Způsobují homosexualitu a další nepříjemná poškození vašeho života.

JAK JSEM ŠKOLILA PROTI BIG PHARMĚ, 

STALA JSEM SE VYBRANOU OSOBOU, 

SKRZE KTEROU CHTĚLA VÁLEČNÁ 

PSYCHOTRONICKÁ LUFTHAFFE NWO ANŠLUSOVAT ČESKOU REPUBLIKU.

V roce 2012 - 2013 jsem začala na klíč stavět tři domy v Hradišti na Písku a LUFTHAFFE NWO se spojila se mimo moje vědomí stavitelem Michalem Baierem, který byl jejím členem již dlouho a stavěl psychotronickou čtvrť 

a dodala mu do mých domů extra psychotronická zařízení. 

Všechny informace mám od svých zachránců v čele s ABSOLUTNÍM MAJITELEM VKV RESEAU L'MURTENETU, na který si zločinci nelegálně připínali svoje zbraně a který i díky tomu mohl válku vyhrát. 

Zachraňoval mě v telepatické nápovědě od března 2016, 

kdy mě uvědomoval co musím udělat, 

abych je zdržovala a znemožnila jim psychotronicky mě vyhnat z domu 83, 

faulplasmově ho detonovat nebo vypálit faulplasmovým šlehem 

společně se mnou a mým dítětem. 

Můj exmanžel Petr Konrád se k tomuto zločinci přidal, 

neboť si myslel, že tím získá můj majetek. 

Lhal a podváděl a uváděl o mně nepravdivé skutečnosti, 

aby mi všichni svorně poškozovali pověst v počítačovém programu skrze který celosvětoví fašisté odstřelovali jejich oběti. 

Byla jsem zde neprávem označena tak, že se proti mně vystupňovala agrese, předtím mi zločinci od roku 2012 silně faulplasmovali tělo tak, 

aby byla debilizována, byla jsem silně v chronickém únavovém syndromu, 

měla jsem deprese a úzkosti a byla jsem těžce naivní, 

nevnímala jsem životní souvislosti a následky svého rozhodování. 

Měla jsem na sobě připnuto prý 16 velkých plasmových generátorů, které mi ničily zdraví, úsudek, intuici a instinkty. 

Normálně by se člověk prý zbláznil, kdyby nebyl zachraňován a skončil by někde v kleci napíchany drogami na psychiatrii a dále psychotronicky mučený.

V podstatě jsem neměla na výběr, buď jsem měla spolupracovat se zachránci a zachránit téměř holý život a nebo bych byla umučena. 

To jsem nevěděla, dozvěděla jsem se to až po skončení bojů na detail, 

že existovalo jediné východisko z mé situace.

Jako MATRONA SVAROHAUM jsem tudíž spolupracovala nejprve nevědomě o tom, co se děje až do června 2020. Plnila jsem úkoly, neboť jsem dostala telepatickou komunikaci na ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA už v březnu 2016.

 Jelikož jsem byla věřící od svých 17 let, nepochybovala jsem o ničem, co mi říkal, abych udělala. Vedl mě tak, aby sám pochopil rozsah poškození plasmovými generátory agresora, neboť nad Českou Republikou byla prý zapnuta vadná frekvenční síť více jak 25 let a já sama navíc jsem měla nad sebou 16 velkých plasem namířených na dům a moje tělo a mnoho psychotronických klecí, které mě měly debilizovat a dělat ze mě čarodějnici vzhledem. 

Za čarodějnici mě označili a svolali falešné svědky o mém údajné poškozování klientů. 

Na soud jsem v roce 2019 dodala pozitivní reference 

a žalobu na poškozování pověsti za účelem nekalé soutěže v obrech podnikání, ve kterých jsem se pohybovala s obrovským úspěchem.

VIZ ŽIVOTOPIS

Fašisté se mi vysmívali, že jsem pracovala v Alternativní medicíně 

a tak mi dělali plasmovými generátory hrb do skrčence, sufokovali mi levou nohu, abych pajdala, dělali mi nežádoucí ochlupení na obličeji a vady kůže, vystřelovali mi zuby nakřivo, sufokovali mi čelistní kost do nekrofilního zánětu a vystřelovali mi čelist do strany, abych vypadala nevábně. Nemám již moc vlasů a silně mi padají. Poškodili mě jedovatými látkami, které Michal Baier stříkal a rozsypával okolo domu a v něm.

Ještě v roce 2017 jsem se dala fotografovat a vypadala jsem nádherně, nyní jsem těžce poškozená i vzhledově na zádech, noze a obličeji a zejména na čelisti.

Nepřeji si, aby mě nyní někdo fotografoval do médií.

©

V konečné části psychotronické války byl útok na MATRONY velice výhodný pro stranu, která zvítězila. Plasmové zbraně, jak jsem pochopila, fungovaly tak, že se zločinci museli přihlašovat do počítačového programu, aby si mohli vystřelit na svoji oběť.

Jako MATRONU SVAROHAUM mě do počítačového programu umístil AUMDON, který bojoval na mé straně proti agresorovi a fašistický program přebral útokem na jejich systémy, aby spojenci mohli agresora celosvětově porazit. 

Takže jsem se tam neustále objevovala jako otloukánek a střílelo se po mně plasmovými zbraněmi. Měla jsem na sobě různé ochranné psychotronické klece, ale musela jsem vstávat a běhat po venku, po městě, větrat v domě, aby nedetonoval a nepřišel o elektrický proud, takže jsem strávila několik měsíců odstřelovaná, což bylo i bolestivé a strašidelné, neboť mi ubývala síla jak fyzická, tak psychická. 

Nejhorší bylo, že lidé kolem mě si ze mě tropili blázny a třikrát jsem skončila v nemocnici, dvakrát v bezvědomí a jednou protože jsem trpěla a nechali mě zavřít trpící jako blázna na psychiatrii. Nikoho nezajímalo, že jsem psychotronicky mučená oběť brutálně sadistického násilí a považovali moje utrpení za bláznovství.

Často jsem byla úplně na dně a cítila jsem se zneužívaná všemi. 

Podle ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA jsem neměla žádnou šanci se zachránit a bez jeho pomoci jsem byla umučena společně s celou mojí rodinou.

O všem jsem vydala detailní svědectví, aby si naši občané uvědomili, co to byla psychotronická válka ARMAGEDDON, protože jí nezažili vědomě jako já.

https://www.katerinaelisabethchmelikceska.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni-1/

Svědectví má 5 částí, které na sebe odkazy navazují.

FAULFREKVENČNÍ PSYCHOTRONICKÉ ZBRANĚ SE MUSÍ ZAKÁZAT A MUSÍ SE JIM POSTAVIT DETAILNÍ MEZINÁRODNÍ MUZEA, ABY SE NIKDY NEZAPOMNĚLO NA JEICH OBĚTI A NA TY, KDO PROTI NIM BOJOVALI. JE NÁS HODNĚ, ZEJMÉNA PAK V RUSKÉ FEDERACI, KTERÁ STOJÍ NA VÍTĚZNÉ STRANĚ ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA.

VŠICHNI PSYCHOTRONICČTÍ ZLOČINCI MUSÍ NYNÍ ODEJÍT DO VĚZĚNÍ, DO LAMENTÁRIÍ, PEKLA, GEHENNY, ABYSSU A TARTAROSU NA PŘEVÝCHOVU, PROTOŽE PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ UKAZUJE NA JEJICH ABSOLUTNÍ NEDOSTATEK CITU K BOŽÍMU STVOŘENÍ A MUSÍ SE PŘEVYCHOVAT NA SAKRÁLNÍ.

NYNÍ ČTĚTE ZDE:

©