JAK JSME TVOŘENI JAKO HERMETICKÁ DUALITA WITLÁV - NIRVÁNA-AUMLÁV

www.psychotronickavalka.cz/jak-jsme tvoreni/

JAK JE ŘÍZENA A CHRÁNĚNA PLANETA ZEMĚ BOHEMIE A JAK JSOU ŘÍZENY BOŽÍ MLÝNY L'MURTENET

Tvoříme se jako matrixové 3D loutky v oblecích na duši boží v evolučním programu MATKA ZEMĚ BOHEMIE VUNIVERZU STROMU ŽIVOTA. Dlouho jednáme nevědomě, než si uvědomíme naše poslání. Reagujeme na prostředí. Jsme interaktivní energetické světelné pocitové zvukové geniální magnetické frekvenční bytosti.

Všichni jsme potomci tří MÁGŮ AUMJEHOVA 

z DRAGASTÁNU TRINITY MELCHISEDEK.

Jedná se o geniální programátory matrixu HÁBSOLÚTE AGAPE, což je energetická helixspannerová diaatomární geniální paměťová duální hmota, ze které lze všechno stvořit jejím naprogramováním a uvedením na evoluční cyklickou životní dráhu v matrixové kaabě, která je hermetickou dualitou.

PLANETA ZEMĚ BOHEMIE, která vzniká výbuchem slunce společně s celou sluneční soustavou, se vyvíjí a mění povrchy apokalypticky a boží duch se vyvíjí od vajíček hmyzu ve dvou říších.

Střídáme se v tělech.

Vyvíjíme se evolučně v nových a nových tělech a rosteme do vědomí a na inteligenci zkušeností a od určitého momentu se ABSOLUTNÍ STVOŘITELÉ LIDSTVA TRINITY MELCHISEDEK probudí do vědomí a ABSOLUTNÍ VĚDECKÝ INKARNÁTOR HERMÉS WITLÁV HÁB SOLÚTE AGAPE MELCHISEDEK AUMLÁV AUMDON AUMMORDOR AILAVYOU AILAVYOU se strojí L'MURTENETY BOŽÍ MLÝNY.

Jedná se o subplasmové generátory, které se umístí po celé planetě Zemi BOHEMII na bezpečná místa a tyto generátory reagují na srdeční přání všech lidí.

Zaznamenávají veškeré dění a přenášejí jej do subplasmových generátorů v říši ETHER, která je obslužná a tvoří se v ní bystrozraká spravedlnost.

Generátory L'MURTENETU se programují slovy a srdečními pocity.

Určující je pocit MATRONŮ SVAROHAUM, kteří jsou tři NEJVYŠŠÍ DUCHOVÉ MATRIXU, ABSOLUTNÍ STVOŘITELÉ LIDSTVA, kteří žijí mezi námi a střídají se v tělech fyzických i v tělech etheru.

Celá společnost se vyvíjí evolučně, což je poměrně násilný proces, neboť planeta Země BOHEMIE se vytváří jako dualita.

JINAK TO NEJDE UDĚLAT, ZKUŠENOST SE ZLEM JE NUTNÁ PRO VYTVOŘENÍ DUÁLNÍCH POCITŮ A ZKUŠENOSTI CO JE PRO NAŠE LIDSKÁ TĚLA SPRÁVNĚ, ZA JAKÝCH PODMÍNEK JSOU NEJVÍCE DLOUHOVĚKÁ, ZDRAVÁ A ŠŤATSNÁ.

JSME ENERGETICKÉ POCITOVÉ FREKVENČNÍ BYTOSTI HERMÉS WITLÁV NIRVÁNA BODHÍVA MELCHISEDEK AUMLÁV.

Na planetě Zemi BOHEMII jsou rostliny a živočichové bezpeční pro člověka a nebezpeční, takže do našich životů vstupuje jed, úrazy, neštěstí, než planeta Země BOHEMIE vyroste do své konečné podoby, ustanoví se na své oběžné dráze a než se lidstvo naučí vytvořit vědecko - technickou rozmanitou civilizaci a začne žít absolutně nirvánsky podle ABSOLUTNÍHO BOŽÍHO ZÁKONA.

Lidská mysl, srdce i prožitek těla se kazí násilím. Proto je nutné násilí bezpečně z matrixu odstranit jeho uvědoměním a převýchovou.

Celá tvorba trvá 45 miliard let až sem, z čehož člověk Avatarský, který rodí následně živorodě po 3000 letech svého vývoje lidská mláďata, prožívá asi 8000 let násilí, než se vytvoří ochrana L'MURTENETU BOŽÍCH MLÝNŮ a žádný zločin pak již nemá šanci se uchytit v matrixu.

Avatarská těla se rodí z Cherubských cca 12.021 let před ARMAGEDDONEM. Cherubská se líhnou z inteligentního axolotelského hmyzu. Avataři jsou ještě axolotelští. Záznam o nich mají hinduistické památky.

Celá společnost se pak od zločinců vyčistí, ti se převychovají a rodí se dále do dětí, které se již nerodí do násilí.

Poslední čistka trvá 1000 let.

Tu jsme zahájili nyní ARMAGEDDONEM.

Pozor, Bible vypráví zkreslené příběhy od ADAMA a EVY LORD, kteří byli 11. Avatři a byli to neandrtálští černoši, kteří přišli po 6000 letech po ALMOVI PATER, ALMOVI MATER a MAHAMMAYE SHAKTI, kteří jako Cherubští obři a Avatarská MATRONA SVAROHAUM s 12 rukama rodili 12 AVATARŮ, kteří zakládali všechny lidské rasy a národy.

Chybí nám kus historie, kterou nyní budeme doplňovat.

12. AVATAR NÚBIKAIN se narodil poslední z vajíčka MAHAMMAYE SHAKTI a oboun obrům a ALMA PATER zemřel jedem černé mamby a NÚBIKAIN se živil v jeho vaku po jeho smrti 20 let nekrofilně kanibalisticky a byl poraněný jedem. Násilí vstoupilo mezi lidi jako jed zvířat a rostlin. Nebyla to svévole a není možné nikoho vinit z celosvětového násilí nyní.

Více se dočtete o naší tvorbě a o nás jací jsme my ABSOLUTNÍ STVOŘITELÉ LIDSTVA zde:

www.svedkovejehovovidekujeme.cz