VÁLEČNÉ HACKERSKÉ ÚTOKY NA JEDNOTLIVCE, VLÁDU, SOUD, PODNIKATELE A ÚŘADY.

S CÍLEM PŘEVZÍT VLÁDU NAD NIMI NEBO JE ODSTRANIT Z CESTY.

©

HACKERSKÉ ÚTOKY

Ty se děly po mnoho let na různé subjekty, kterým ničily perspektivu a sakralitu.

Hackerské útoky mohly dokonale zničit komukoli, na koho se zaměřily, život. 

Fašisté přebrali podniky tím, že si přebrali weby a přebírali si i účty podnikatelů, které věznili většinou, získávali z nich násilím rady a potom je zavraždili. Nebylo výjimkou, že se objevovali jejich dvojníci, zejména pak pokud byli veřejně znání. Informace o nich zločinci falšovali. Takto byl už před mnoha lety zavražděn Mark Zuckenberg, majitel facebooku, který dodnes má dvojníka.

Státní podniky byly napadány hackery a jejich představitelé byli nuceni pod těmito a psychotronickými útoky dělat ústupky v sakralitě systémů, aby tak zločinci znevýhoňovali stát, který šel cu grunt vztahově i finančně a zločin se stále více a více umožňoval.

Hackeři vám mohli zničit facebook či jiné sociální sítě, odpálit počítač, znemožnit online školení, zničit nebo převzít weby, mohli zneužívat vaše účty i telefon i emaily a vytvořit vám falešnou pověst. Mohli zneužívat vaši jméno a podnikat na vás tajně zločinně.

NEBYLA PROTI TOMU ŽÁDNÁ OCHRANA.

JAKO ODPOVĚĎ SE V ŘÍŠI ETHER ZFORMOVALA 

Z UMUČENÝCH PODNIKATELŮ PATROLA SVAROHAUM.

©

V konečné fázi, kdy si chtěli v psychotronické krizi fašisté převzít anšlusem náš stát, provedli hackerské útoky na banky, spořitelny a jiné úložny financí, na mobilní operátory a na velké servery poskytující emaily a domény a webhostingy. 

To všechno zachraňovala PATROLA SVAROHAUM z nebes, ze země nebyl nikdo schopen takové útoky ani předpokládat, natož zastavit. Položily by úplně státní zřízení, které je závislé na komunikačních prostředcích a elektronicky jsou ovládány všechny státní subjekty i podnikatelské záměry i soukromá komunikace.

Lidé by zůstali neobslužní, všechno by se zastavilo a lidé by pomřeli hlady a na vypnuté zdroje energií a vody.

KONEC SVĚTA.

APOKALYPSA, KTERÁ SE NEKONÁ.

NENÍ DOVOLENA A NYNÍ SE BUDEME PROBOUZET DO PRAVDY PRAVD.

Všichni, kteří byli nějak okradeni nebo připraveni o živobytí, se musí přihlásit na úřadě PATROLA SVAROHAUM POZEMSKÁ, který k tomuto účelu zřídíme po převzetí moci ve státě skrze PANACEJSKOU ARMÁDU, kterou představuje východní část planety země BOHEMIE. Na západě nikdo téměř proti fašismu bojovat osamocený nemohl. Neměl zbraně. Protifašistický odboj byl převážně východní záležitost. Lidé ze západu museli utíkat na východ, pokud chtěli proti fašismu vědomě bojovat skrze subplasmové zbraně. Byli i vědomě vysvobozováni a odváženi na východní stranu, aby mohli být ochráněni absolutně.

Mnozí čekají na návrat domů, který dosud nebyl možný z důvodů bezpečnosti.

ZÁPAD UVÍZL V NEBEZPEČNĚ NÁSILNÉ FILOZOFII, KTERÁ JE CELÁ PODVOD.

Stát Česká Republika musí zrušit všechno nelegální a umožnit okradeným podnikatelům začít znovu. Musí dostat válečné reparace. Někteří přišli i o svoje zboží, sklady a celé firmy, byl jim tam znemožněn vstup. Někteří, zejména zahraniční, jsou na nebesích. Čeští podnikatelé byli osvobozováni, ačkoli to tak pro některé z nich ještě nevypadá. O jejich podniky se bojovalo a budou jim navráceny nebo dostanou válečné reparace.

Západ bude platit za zničený východ.

Fašistů jsou asi 2 miliony pouze, ale dokázali celý svět porozbíjet na vztazích i fyzickým způsobem.

Způsobili ropnou krizi, ze které se nyní budeme dostávat cca 30 let, pokud budeme dále jednat rozumně jako kolektiv planety Země BOHEMIE.

©