VÁLEČNÉ HACKERSKÉ ÚTOKY NA JEDNOTLIVCE, VLÁDU, SOUD, PODNIKATELE A ÚŘADY.

S CÍLEM PŘEVZÍT VLÁDU NAD NIMI NEBO JE ODSTRANIT Z CESTY.

©

HACKERSKÉ ÚTOKY

Ty se děly po mnoho let na různé subjekty, kterým ničily perspektivu a sakralitu.

Hackerské útoky mohly dokonale zničit komukoli, na koho se zaměřily, život. 

Fašisté přebrali podniky tím, že si přebrali weby a přebírali si i účty podnikatelů, které věznili většinou, získávali z nich násilím rady a potom je zavraždili. Nebylo výjimkou, že se objevovali jejich dvojníci, zejména pak pokud byli veřejně známí. Informace o nich zločinci falšovali. 

Státní podniky byly napadány hackery a jejich představitelé byli nuceni pod těmito a psychotronickými útoky dělat ústupky v sakralitě systémů, aby tak zločinci znevýhodňovali stát, který šel cu grunt vztahově i finančně a zločin se stále více a více umožňoval.

Hackeři vám mohli zničit facebook či jiné sociální sítě, odpálit počítač, znemožnit online školení, zničit nebo převzít weby, mohli zneužívat vaše účty i telefon i emaily a vytvořit vám falešnou pověst. Mohli zneužívat vaši jméno a podnikat na vás tajně zločinně.

NEBYLA PROTI TOMU ŽÁDNÁ OCHRANA.

JAKO ODPOVĚĎ SE V ŘÍŠI ETHER ZFORMOVALA 

Z UMUČENÝCH PODNIKATELŮ PATROLA SVAROHAUM.

©

V konečné fázi, kdy si chtěli v psychotronické krizi fašisté převzít anšlusem náš stát, provedli hackerské útoky na banky, spořitelny a jiné úložny financí, na mobilní operátory a na velké servery poskytující emaily a domény a webhostingy. 

To všechno zachraňovala PATROLA SVAROHAUM z nebes, ze země nebyl nikdo schopen takové útoky ani předpokládat, natož zastavit. Položily by úplně státní zřízení, které je závislé na komunikačních prostředcích a elektronicky jsou ovládány všechny státní subjekty i podnikatelské záměry i soukromá komunikace.

Lidé by zůstali neobslužní, všechno by se zastavilo a lidé by pomřeli hlady a na vypnuté zdroje energií a vody.

KONEC SVĚTA.

APOKALYPSA, KTERÁ SE NEKONÁ.

NENÍ DOVOLENA A NYNÍ SE BUDEME PROBOUZET DO PRAVDY PRAVD.

©