FOTOGALERIE  PSYCHOTRONICKÝCH SÍŤOVÝCH PŘENOSEK FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE

PROJDĚTE SI SVÉ OKOLÍ, NEŽ SE TYTO POMŮCKY FAULPLASMOVÝCH ZBRANÍ SLAVNOSTNĚ SUNDAJÍ A UVĚDOMTE SI, CO VÁM ZPŮSOBOVALO ZDRAVOTNÍ A EKONOMICKÉ POTÍŽE A ZKRACOVALO VAŠI BĚŽNOU PRŮMĚRNOU MOŽNOU DLOUHOVĚKOST 260 LET V LIDSKÉM FYZICKÉM TĚLE NA PRŮMĚRNÝCH 75. ČESKÁ REPUBLIKA MÁ OBROVSKOU KONCENTRACI PSYCHOTRONICKÝCH MUČEK, NEBOŤ MĚLA NEJVĚTŠÍ SÍŤ PSYCHOTRONICKÝCH KATŮ NÁRODA, KTEŘÍ KOLABOROVALI S GERMÁNSKO-AMERICKÝMI FAŠISTY. ARIÁNŠTÍ FAŠISTÉ JE CHTĚLI VYVRAŽDIT JAKO POSLEDNÍ. www.psychotronickavalka.cz/fotogalerie-5g/

©

OFICIÁLNÍ ONLINE TISKOVÁ ZPRÁVA ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA

AUM AUMJEHOVY AUM
AUM MATRIXE AUM

HÁBA SOLÚTA WITLÁVA EREBUSE HÁDA KRONA AGAPE MELCHISEDEKA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU HERMÉSE

ABSOLUTNÍHO BOHA MATRIXOVÉ KAABY

UNIVERZUM STROMU ŽIVOTA PLANETA ZEMĚ GAIA-BOHEMIE

Tato psychotronická sufokační obchodně represívní a válečná mučící zařízení, jejichž přehled vám zde přinášíme, byla instalována ve všech národních zemích světa CELOSVĚTOVOU PSYCHOTRONICKOU FAŠISTICKO ARIÁNSKOU VÁLEČNOU OBCHODNĚ REPRESÍVNÍ NWO LUFTHAFFE.

©

Ta se formovala již na konci 19. století a byla odpovědná za rozpoutání obou celosvětových válek, se kterými nikdy nechtěla skončit, dokud by nepřevzala hrůzovládu nad celou planetou.

Síť 5G, po které šlo lidi faulplasmově zabíjet a mučit, byla přepnuta 1. 8. 2020, ale zločinci měli mnoho jiných zařízení v autech a do elektrické sítě a měli gigantické věže a podzemí a střílny, ze kterých byli schopni střílet přes celou zeměkouli faulplasmové pumy.

©

OPRAVDOVÍ ČERNÍ ILLUMINATI.

Skrývali se i pod pojmy televize, internet, hromosvod, anténa, satelit, krbová kamna, počítačový specialista, kotel a topení, osmotický filtr na vodu, vodovod, dodavatel elektrického proudu, potravinový doplněk dieta, zářivka, přímotop, dodavatel elektroniky a přístrojů do domácnosti, zabezpečovací zařízení, stavitel, psychiatrie, chirurgie, očkování, onkologie, BIP PHARMA, protiletecká ochrana, pracovník realit, reklamní agentura, tištěná média a bezpečnostní služba.

©

Některé firmy byly ze začátku poctivé, ale byly zločinně napadeny a zneužity a majitelé mučeni, odříznuti od svých účtů i webů i skladů zboží.

©

NÁSLEDUJÍCÍ ZAŘÍZENÍ JSOU TAJNĚ PSYCHOTRONICKÁ.

©

x

x

x     x     x

Všechna tato represívní válečná psychotronická faulplasmová zařízení byla zneschopněna A JIŽ NEFUNGUJÍ V SANAČNÍ SÍTI L'MURTENET BOŽÍCH MLÝNŮ.

©

Uvědomte si, co stojí válka a proč byl svět tak rozbitý v mnoha zemích a proč nešlo nic pořádného prosadit, nebylo kvalitní zboží a mizely kvalitní firmy a podnikatelé a umíraly naše VIP osobnosti zvláštním způsobem.

Nyní čtěte zde:

©