FOTOGALERIE  PSYCHOTRONICKÝCH SÍŤOVÝCH PŘENOSEK FAŠISTICKÉ LUFTHAFFE

PROJDĚTE SI SVÉ OKOLÍ, NEŽ SE TYTO POMŮCKY FAULPLASMOVÝCH ZBRANÍ SLAVNOSTNĚ SUNDAJÍ A UVĚDOMTE SI, CO VÁM ZPŮSOBOVALO ZDRAVOTNÍ A EKONOMICKÉ POTÍŽE A ZKRACOVALO VAŠI BĚŽNOU PRŮMĚRNOU MOŽNOU DLOUHOVĚKOST ASI 150 LET V LIDSKÉM FYZICKÉM TĚLE NA PRŮMĚRNÝCH 75. ČESKÁ REPUBLIKA MÁ OBROVSKOU KONCENTRACI PSYCHOTRONICKÝCH MUČEK, NEBOŤ MĚLA BÝT GENOCIDNĚ VYVRAŽDĚNA A ZKOUŠELY SE NA NÍ MNOHÉ PSYCHOTRONICKÉ SYSTÉMY. ZBRANĚ SE TADY TESTOVALY NA LIDECH ASI OD 70. LET 20. STOLETÍ.  www.psychotronickavalka.cz/fotogalerie-5g/

©

Tato psychotronická sufokační obchodně represívní a válečná mučící zařízení, jejichž přehled vám zde přinášíme, byla instalována ve všech národních zemích světa CELOSVĚTOVOU PSYCHOTRONICKOU FAŠISTICKOU VÁLEČNOU OBCHODNĚ REPRESÍVNÍ NWO LUFTHAFFE.

Měla vypadat pouze jako zařízení pro příjem internetu, satelitu, televize a telefonické mobilní komunikace. Ve skutečnosti to jsou zároveň a nebo i pouze tajné psychotronické mučky. Když se odstraní, nic se nestane. Internet i mobily půjdou dál. Televizní antény byly speciálně upravené. Všimněte si všude kolik existuje tvarů, každý dělal jiné psychotronické jevy a byly upravené pro psychotronické hony, ke kterým už nedošlo, neboť celá faulplasmová psychotronická síť byla znefunkčněna.
Česká Republika měla vytvořenou extra hierarchii nižších zbraní, které jí prodávali tajně zahraniční zločinci, aby se lidé vyvražďovali mezi sebou. 
Proto máme na domech i jinde obrovské množství těchto muček a jinde ve světě je těžko uvidíte.

©

NÁSLEDUJÍCÍ ZAŘÍZENÍ JSOU TAJNĚ PSYCHOTRONICKÁ A BYLA PSYCHOTRONICKY ZNEUŽITELNÁ PRO ZDRAVOTNÍ ZNEVÝHODŇOVÁNÍ A MUČENÍ A ZAVRAŽDĚNÍ.

©

x

x

x     x     x

Všechna tato represívní válečná psychotronická faulplasmová zařízení byla zneschopněna A JIŽ NEFUNGUJÍ V SANAČNÍ SÍTI L'MURTENET BOŽÍCH MLÝNŮ.

©

Uvědomte si, co stojí válka a proč byl svět tak rozbitý v mnoha zemích a proč nešlo nic pořádného prosadit, nebylo kvalitní zboží a mizely kvalitní firmy a podnikatelé a umíraly naše VIP osobnosti zvláštním způsobem.

Nyní čtěte zde:

©