FAULPLASMOVÁ SUFOKACE DOMŮ A BYTŮ ZA ÚČELEM JEJICH DETONACE

JELIKOŽ NEDOŠLO K ANŠLUSU ZEMĚ A BYLI JSME OSVOBOZENI, NEZAŽILI JSME PLÁNOVANÝ TEROR NA NAŠE DOMY A BYTY, KTERÉ MĚLY VYBUCHOVAT FAUPLASMOVÝMI DETONACEMI, PO KTERÝCH BY Z BYTŮ A DOMŮ ZŮSTALY POUZE ZÁKLADY. FAULPLASMOVĚ ŠLO VYBOUCHNOUT PLYN V DOMĚ ČI BYTĚ ČERNÝM ŠLEHEM. www.psychotronickavalka.cz/faulplasmova-sufokace/

Jak vypadá sufokovaný předmět nejlépe uvidíte na tomto případě.

Takto vypadá psychotronicky faulplasmovaný sufokovaný hrnec Zepter, který při vaření vody produkuje azbest. Nic se v tom vařit nedá, všechny potraviny se zkazí a je to jedovaté. 

Není to vodní kámen, je to prášek, který plave na povrchu vařené vody a uchytává se na stěnách a dá se setřít. Je jedovatý. Je dusivý, šlo na něj navázat psychotronické mučení.

FAŠISTÉ NÁM ROZSTŘELOVALI PŘEDMĚTY V CELÉ DOMÁCNOSTI, ABY JE ZNEHODNOTILI A CHTĚLI NÁM TO TADY PODPÁLIT FAULPLASMOVÝM ŠLEHEM. K TOMU MUSEL BÝT DOMÁCNOST V URČITÉM STUPNI SUFOKACE ZDIVA.

Stříleli nám do předmětů, abychom je nemohli používat, takže máme jedovaté nádobí, děravé oblečení, zasmrádlou podlahu a stěny a nábytek. Do toho nám sypali morgellony a jedy, aby bylo psychotronické elektrizující štiplavé mučení jedovatým smraděním na co navázat. Do hrnců Zepter si zastřílel v psychotronické počítačové hře kde kdo, aniž by věděl, co to dělá přesně, že to i detonuje při určitém stupni sufokace. Museli jsme hrnce vyvařit mnohokrát ve vodě a sodovat. 

Jenomže v sodě se začal objevovat antrax a fosgen a není možné ji už použít. Smradí domácnost.

HRNCE JSOU NEPOUŽITELNÉ A ZAJÍMALO BY NÁS, JAK SE ZLIKVIDUJÍ. MOHLY BY DETONOVAT VE SPALOVNĚ.

Pokud by se vám na hrncích a na hladině vody při vaření objevoval azbest, nádobí přestaňte používat i sporák, otrávili byste se.

Pokud používáte indukční varnou desku, tak sama o sobě sufokuje. Budete ji muset vyměnit.

https://www.zakazanekomodity.cz/indukcni-faulfrekvencni-desky/

FAULPLASMOVÉ SUFOKAČNÍ DOMY A BYTY

ZA ÚČELEM DETONACE A FAULPLASMOVÉHO ŠLEHU

FAULPLASMOVÉ PAPRSKY Z VELKÝCH GENERÁTORŮ UMĚLY SUFOKOVAT ZDIVO DOMŮ A CELÉ INTERIÉRY TAK, ŽE DŮM SUFOKOVAL.
Vystřílený kyslík a voda a přeměněné minerály v domě a v jeho zdivu na azbest a další jedovaté prvky způsobují, že dům tlakuje a musí se větrat a rosit a vynášet předměty na světlo, neboť se něm nedá řádně dýchat, pobyt v něm způsobuje trombotické a embolické stavy a faulplasmovou osteoporózu kostí jako při slabém radioaktivním ozáření. 
Způsobuje nedostatek minerálů pro stavbu tkání a celé tělo je zranitelné, unavitelné a špatně regenerovatelné. 
Způsobuje deprese a úzkosti a halucinační stavy obětem.
Časem oběť upadá do komatu nebo dodýchá či zemře na potíže s trombem či embolickým stavem cévy či plicní tkáně. 
Domy takto plasmované byly určeny k detonacím a k působení velkých zdravotních problémů. 
Připínala se na ně psychotronická síťka. 
V Americe mají takto vybouchaných několik psychotronických čtvrtí, neboť faulplasmované, pokud se sufokační šlahouny neodepnou, po čase detonuje černým šlehem. 
Většinou po několika letech. 

Šlo tak ochromovat stát vyhrožováním dalších výbuchů čtvrtí či domů.