FAŠISTICKÉ TOXICKÉ A PSYCHOTRONICKÉ JEDY A MUČKY

CO NÁM FAŠISTÉ NAVOZILI NA TRH S VÝROBKY, ABY NÁS MOHLI LÉPE MUČIT ELEKTRIKOU, FAULPLASMOVOU FREKVENCÍ A TOXICKÝMI JEDY A FAULPLASMOVÝMI SUFOKACEMI.

WWW.ZAKAZANEKOMODITY.CZ

SPECIÁLNÍ WEB 

K TOMUTO TÉMATU

POZOR POZOR!

JSME PŘÍLIŠ TOXIČTÍ, SKONČETE 

S JEDOVÁNÍM ČESKÉ REPUBLIKY!

POZOR, V HASÍCÍCH PŘÍSTROJÍCH JE ZÁMĚRNĚ FOSGEN.

FAŠISTÉ PORUČILI MNOHÝM VÝROBCŮM PSYCHOTRONICKÝM MUČENÍM PŘIDÁVAT DO JEJICH VÝROBKŮ JEDY NEBO KONCENTRÁT VÝKALŮ. 
DO MASA PŘIDÁVAJÍ KRYSÍ MASO NEBO KAFILÉRII. OČUCHÁVEJTE A POKUD SMRDÍ, NEJEZTE. POZOR NA KAUFLAND POLOTOVARY!!!! MAJÍ NA ZNAČCE VYSTRČENOU PRDEL PRASETE NA NÁS. DODÁVAJÍ ZAKÁZANÉ MASO.

PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ ZE ZAHRANIČÍ ANI Z DOMOVA JIŽ NENÍ MOŽNÉ. FAULPLASMOVÉ ZBRANĚ BYLY ZNEŠKODNĚNY.

SKONČETE S JEDOVÁNÍM VÝROBKŮ DENNÍ SPOTŘEBY, POKUD VÁM TO PORUČILI MUČENÍM PSYCHOTRONIČTÍ KATI.

V obrovském množství jídel z kukuřice a pšenice je záměrně přidán fosgen, rtuť, arzenik a nastříkán glyfozát, což je forma plastu, který charakteristicky smrdí, pokud jste již dostatečně faulplasmově usufokováni a jedovatí rtutí, kterou nám fašisté mučením našich obyvatel nechali podávat v jídle, lili jí na kočky a psy, abychom se v domácnostech z jejich srsti řádně nadýchali, lili jí do přírody a v prostředí elektrosmog - rtuť, fosgen, arzenik a glyfozát se dobře elektrostaticky sufokují orgány a přestávají je ovládat svaly, paralyzuje vás to a vysycháte, tvrdnete a kostnatíte a ztrácíte paměť a uvědomění. Jste unavení chronicky a jakoby otrávení. Máte křeče a můžete mít pocit elektrizujících virů v krku, na mandlích a v nose a dutinách. Můžete mít horečku, což je správně. Pijte vodu a poťte se a odpočívejte. Tuhnou svaly. Ztrácíte zejména paměť bezprostřední a zmechanizované pohyby děláte jinak a ani si nevšimnete, než vás některý pohyb či přemístění předmětu překvapí, že jej nemůžete nalézt na svém místě, nebo si nepamatujete kde jste byli, co jste dělali a v konečné fázi ani nevíte kdo jste a kde jste. 

To je konečná otravy toxickými látkami a elektrizujícími výboji.

Pozor, větrejte průvanem několikrát denně.

Domácnost nečistěte běžnými úklidovými prostředky, použijte horkou páru z uvařené vody v hrncích, nechte vypářit místnosti a setřete všechno bílým toaletním papírem. je v něm  většinou skelný plastový elektrostatický prach, stejně jako v utěrkách papírových, kapesníčkách, houbičkách na nádobí. Nebojte se, bez psychotronické šikany nedělá nic, jenom trochu štípe na kůži, pokud máte na sobě hodně elektrosmogu a sufokuje střevní obsah na tvrdou stolici, kterou pak jde hodně špatně vyprázdnit. 

Musíte začít jíst to, co jste předtím nejedli a jezte střídmě a hodně pijte vodu, abyste neměli zácpu ze zástavy peristaltiky, nebo't plasový skelný prach dělá sufokaci stolice a střevní stěny a ta je pak špatně průchodná.

Dále byl otrávený rýžový papír, rýžové nudle a rýžové těstoviny plastovým prachem. Bylo to kvůli lepší možnosti lidi psychotronicky mučit elektrizujícími jevy, neboť plastový prach je elektrostatický a lépe se po něm psychotronické mučivé střely vezly.

V bytech a domech máme fašisty nastříkané v naší nepřítomnosti či během faulhypnózy, kterou mohli navozovat, morgellony, které lze odtranit pouze vypářením bydliště několikrát za sebou a setřením na podlaze, která je plastová. Jinak padají všude na nábytek a doporučujeme vám potom všechno vyprat na 95, uvízne to ve vodě a v šušičkách ve filtrech. Plastový prach zachycený v sušičkách je lepší spálit. 

Pokud vás tělo elektrizuje, nejedná se o coronavirus, je to PSYCHOTRONICKÁ STŘELA.

V tomto stavu vám vadí všechny nesakrální vůně, které v sobě mají něco nepříjemného, co vás štípe do nosu a očí.

NEVYHAZUJTE VĚCI,, KTERÉ VÁM SMRDÍ, IHNED, MŮŽETE MÍT POUZE POŠKOZENÝ ČICH A CHUŤ DOČASNĚ.

JEZTE VLÁKNINU, AŤ VÁŽETĚ Z TĚLA TOXICKÉ KOVY.

UDĚLEJTE SI JATERNÍ KŮRU, ABYSTE MĚLI LEPŠÍ TOK ŽLUČI.

ODELEKTRIZUJTE SE NA SLUNCI, LEHNĚTE SI NA ZEM DO TRÁVY, NA ZEMI SE MŮŽETE ODELEKTRIZOVAT POLOŽENÍM RUKOU DO TRÁVY. 

Pijte mléko po douškách. Alkalizujte se. Jezte bílé jogurty.

NAJDĚTE SI SVĚTLÉ KAMENY A PŘIKLÁDEJTE SI JE KRÁTCE POD DOBU CCA 2 MINUT MAXIMÁLNĚ NA MÍSTA, KTERÁ VÁS ELEKTRIZUJÍ A ZASE JE DEJTE NABÍT NA SLUNCE.

VĚTREJTE PRŮVANEM DENNĚ.