ATEISMUS JAKO VÁLEČNÁ ZBRAŇ V PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE O PLANETU ZEMI

BEZ BOHA NEBYLO MOŽNÉ DOVOLAT SE POMOCI. www.psychotronickavalka.cz/ateismus/

ATEISMUS

Jelikož jsme energetická frekvenční pocitová matrixová realita 

KAABA STROM ŽIVOTA UNIVERZA PLANETY ZEMĚ BOHEMIE 

ABSOLUTNÍHO VĚDECKÉHO INKARNÁTORA LÁVA HERMÉSE AUMJEHOVA ABSOLUTNÍHO BOHA AUM & JEHO MANŽELKY VERMÍNY VERVÉNY MELCHISEDEKLÁV HERMÉS & A JEHO MANŽELA MELCHISEDEKA LÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU AUMJEHOVA 

TRINITY MELCHISEDEK AUMJEHOVA, 

jako organismus jsme kosmičtí kosmodonští dragodoni, kteří žijí ve více tělech, inkarnují se do nich jako duše i jako duch a je tudíž možné modlitbami propojit naše přání a sny a požádat o pomoc ŘÍŠÍ ETHER a nakódovat si matrix nově podle svých zásluh o nirvánu. 

Kdo nevěřil v BOHY, neměl šanci se na modlitbách dovolat na INKARNAČNÍ SOUD, aby byl vysvobozen ze zla. 

V našem matrixu vítězí víra, láska, spravedlnost, nenásilí a úsilí o celosvětovou nirvánu. 

Fašisté věděli, že bez vědomí BOHA a pomoci ŘÍŠE ETHER, kde jsou naši předkové a zesnulí současníci, nebylo možné vyhrát válku. 

Proto České Republice zavedli ateismus a rozšířili ho po celém světě. 

Věděli z ukradeného L'MURTENETU, že BOZI existují a inkarnují se mezi námi do těl a chtěli jim ukrást vládu a zotročit je nebo je vždy při jejich příchodu zavraždit.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE EXISTUJEME 

A BOJUJEME NA STRANĚ BÍLÝCH ILLUMINÁTŮ, POCTIVÝCH OBCHODNÍKŮ, OCHRÁNCŮ PRÁVA A SPRAVEDLNOSTI PO CELÉM SVĚTĚ. ZÁCHRANU ČESKÉ REPUBLIKY ŘÍDÍME OSOBNĚ Z PYRAMIDÁLNÍCH KOMPLEXŮ PRÁHČEŠČŤ, KTERÉ JSOU V PODZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ČESKÉ KOTLINĚ.

vám přineseme během nejbližších týdnů na detail, momentálně jej máte zpracovaný nejdetailněji na stránkách o coronaviru.

www.ukoncenicoronavirovekrize.cz